2726
عنوان

عفریته خانوم !

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 57 پست
پدرشوهر من که مارو فقط تیغ میزنه     تو جوونی دارم پیر میشم ولی اونا انقدر خوشن... به هیچ ...

الهی شرش کم شه از زندگیت . 

منم خیلی میکشم از قوم شوهر . هی خدا نجاتمون بده . شانس گندم نمیمیرن هم اه .عمر نوح دارن

مرد خوب .. مردیه که هنوز لو نرفته!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبول داره ولی به روش نمیاره که دلگرم شم ... برای همین جریان امروزو دیگه بهش نمیگم....  "آروم آ ...

ای بابا.من اصلا دلم نمیخواد تو زندگی دعوا پیش بیاد.ولی به نظرت اگه تو هم بری تو کارای مادر شوهرت هیییی دخالت کنی بری رو اعصابش چی میشه؟اکه به شوهرت بگن شوهرت با تو دعوا میکنه؟

دلم میگه پاشو بریم بیرون قدم بزنیم.باسَنَم زمینو چنگ میزنه میگه نه تروخدااا نریم 😑
ای بابا یعنی چی  خب شما خریدتو بکن مگه قبل خرید کردن بهش خبر میدی؟ بعد بیاد ببینه مثلا چادر خ ...

زورش میاد تا شاغل نبودم که زنگ میزد تلفنیشوهرمو تو ماشین پشیمون می کردیم ...الان میاد زهرم میکنه ....مانتومو بهش نگفتم اومد شورع کرد جارو جنجالو حرص خوردنو صداشو برده بود بالا..انگار می خره از من نظر میخواد.... یمن حتی از پسرش پول نمیگیرم که حقی گردنم باشه بخوام به شوهرم بگم چه برسه اون

بنشین لحظه ای رو در روی من چایم را با عطرت هم بزن
2728
ای بابا.من اصلا دلم نمیخواد تو زندگی دعوا پیش بیاد.ولی به نظرت اگه تو هم بری تو کارای مادر شوهرت هیی ...

من اخه دخالت نمیکنم ...بیشعور نیستم مثه اون.... ولی به خدا هفته ای نیس یه لباس شیک نخره ...من به خاطر بدبیاری اینا ، ارایشگاهم میرم ساده میرمو پایین شهر حتی گاهی کوچه پس کوچه ... یا رنگ معمولی میخرم میزارم (بااینکه خانواده خودم خیلی پولدارنو پدرشوهرمم همینطور)اونوقت چون موهامو سابق دکلره بود هی رنگ تیره پاک میشد مجبور بودم از رنگی که توخونه دارم تمدید کنه ...بعد همونو تو روم زد که چه خبرته انقد رنگ میکنی ....کلی پول رنگ میدی(ارایشگاه خوبی میره و اگه خودشم رنگ بزاره رنگ خارجی میزاره)

بنظر من اگه شده وام بگیر یه مدت هرچی گفت نخر همون روز برو یکی بخر بگو دوست دارم حقوقمو خرج خودم کنم& ...

شاغلم..خودم پول دارم در حد ماهی یکو نیم تومن ......خستم کرده 

الهی شرش کم شه از زندگیت .  منم خیلی میکشم از قوم شوهر . هی خدا نجاتمون بده . شانس گندم نمیمیر ...

واسه من تازه اول جوونی و خوش خوشانشونه ......یکی ندون باورش نمیشه عروس دارن یا بچه هاشون بزرگن 

من اخه دخالت نمیکنم ...بیشعور نیستم مثه اون.... ولی به خدا هفته ای نیس یه لباس شیک نخره ...من به خاط ...

خب بابا تو هم برو رو اعصابش هی دخالت کن.جوری که فرار کنه ازت .دیگه دخالت نکنه تو کارات 😂

دلم میگه پاشو بریم بیرون قدم بزنیم.باسَنَم زمینو چنگ میزنه میگه نه تروخدااا نریم 😑

یه بار حتی تو مجلس عزادادوست رفتن انقدرررر دخالت کردو گفت باید بیای و دلم شکست که فرداش دخترشو یه پسره دزدیده بود... بعد خواهرشوهرم فرار کرده بود....2ساعت دیر رسید خونه ..18 سالشه .. ینی خودشو میزدا مادروشوهرم..انقد اب قند خورد ... چشاش پوف کرد..

خب بابا تو هم برو رو اعصابش هی دخالت کن.جوری که فرار کنه ازت .دیگه دخالت نکنه تو کارات 😂

می خوام همینکارو کنم .... ذوس نداشتم دشمن تراشی کنم ..چوم می دونم اگه بگم ازاینی که هست بذتر میشه ... ولی دیگه باید بگم جهنم هرچه باداباد

بنظرم محکم بمون برو هرچی میخوای بخر  مگه چیکار میتونه بکنه یکم غر میزنه بعد براش عادت میشه

خودش نه مادرشوهر داشته نه پدرشوهر نه خواهرشوهر.... همه شون تو رودبار مردن .....

واقعااااا غلط اضافی کردم .....جالبه نمیزاره چادر بخرم ... می گه یه چادر بسته ومیگم من چادریم برام مه ...

اصلا ب حرفش نباش.اصلا.‌بخودت برس 

کم کم بخودت برس

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋