1147
1226

نه اگه صفر باشه بارداری 😐😐😐😐

یک توصیه به دوستان پلی کیستیکی منتظر دارم حتما حتما شوهراتون مرکز ناباروری آزمایش بدن تا اگه خدایی نکرده مشکل دارن مشخص بشه . آزمایشگاهای بیرون خیلی دقیق نیست و ممکنه فقط خودتون تحت درمان قرار بگیرید . من سه سال به همین دلیل منتظر بودم در صورتیکه مشکل اصلی شوهرم بود و پلی کیستیک خفیف داشتم . انتظار سخته طولانی ترش نکنید 

رژیم حضوری ورژیم اینترنتی

درمان چاقی موضعی با دستگاه (ویژه خانم ها)

رژیم درمانی برای:

چاقی- دیابت - کبد چرب- افزایش چربی خون

رژیم بارداری- رژیم شیردهی- تخمدان پلی کیستیک

کلیک کنید

1156

مبارکههههههه

احساس می‌کنم از کتاب‌ها می‌ترسم. هر وقت خود را در میان کتاب‌ها می‌بینم، با صراحت بی‌رحمانه‌ای احساس نادانی می‌کنم. جهل! هیهات📚 نون نوشتن👤 #محمود_دولت آبادی
1221

مبارکه 

ان شاء الله به سلامتی

چند روز بعد هم برو برای شنیدن صدای قلب فرزندت

سلام بر قطب عالم امکان، سلام بر مهدی موعود، سلام هر صبح و شام بر مظلوم عالم، آقای من روحی فداک میشه زودتر بیای، خيلي دلم گرفته ازش خبري ندارم نمي دونم کجاست و چيکار مي کنه اصلا حالش چطوره؟ امام زمانم رو ميگم... خيلي دلم براش تنگ شده، خيلي، فقط این رو می دونم که مهدی تنهاست، مهدی غریبه، مهدی مظلومه، آقا موقع ظهور منم باشم، الهی هر بلا از حضرتش دور  الهی من بلاگردان مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف، اللهم اغفر للمومنین و المومنات والمسلمین والمسلمات جمیعا و رحمه الله و برکاته    فالله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا کاشف الکرب عن وجه الحسین علیه السلام اکشف کربی به حق اخیک الحسین علیه السلام 
1167

عزیزم چه خبره بابا معلومه یعنی بارداری با بتا 50 من باردار بودم   مبارک باشه 😊

خدایا مواظب عزیزترین موجود زندگیم  گل پسرم همه عمرم باش    کسی که با اومدنش همه دنیای من شد الهی قربونش برم انشاله همیشه تنش سالم باشه دورش بگردم 😙

شایدم دوقلو چند روز گذشته

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   
هیچی یعنی بدون شک‌بارداری..شایدم دختر

واه. چطور مگ یعنی بچه دختره😐

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیزی بگو که اَرزش آن بالا تر از سکوت باشد  
مگه از رو بتا جنسیت میفهمن؟

نه مثلا میگن زیاد باشه احتمال دختر بودن بالاست ولی خب خیلیام با بتای بالا پسر داشتن

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پرنسس کوچولوی من 💋هانا💋
1220