2733
2734
عنوان

زخمای بدنم اثار کتک والدین گرامی م

| مشاهده متن کامل بحث + 6423 بازدید | 84 پست
باورم نمیشه😢

من خودمم باورم نمیشه وقتی نگاشون میکنم حالم بدتر میشه 

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام
سوزوندنت؟

نه زخمه ولی گوشت کنده شده انجوری شده

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اروپا نیست اینجا ایرانه 🙄🙄🙄🙄

واقعا حرف شما درست بود عصر زنگ زدم اومدن گفتن خب برگرد پیش خانوادت شاید اصرار تو مشکل داره و تو برخوردت احساسیه فک کن میگم بهشون چطور یه پدرمادر دوتایی به بچشون حمله میکنن میگه خب بلاخره والدینن کاش زنگ نمیزدم حالمو بدتر کردن 

زبونم بند اومد از اینهمه قساوت و سنگ دلی😔

وقتی این رفتارا رو با خودم میبینم انقد دلم میمیره که میگم هیچوقت مادر نشم چون بدترین اتیشا زیر سر مادرم بوده

2731
😨

واقعا حال جسمی و روحیم بده خیلی بد

واقعا حرف شما درست بود عصر زنگ زدم اومدن گفتن خب برگرد پیش خانوادت شاید اصرار تو مشکل داره و تو برخو ...

چه بد 😧😧

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
چه بد 😧😧

خیلی بد باور کن در حد همدردیای شما نی نی سایتیا هم نبود 

2738

بمیرم برات عزیزم خیلی امشب حالم گرفته شد ایشالا تو آغوش خدا آروم گرفته باشی خدایا لطفا ازش بگذر خودکشی گناه بزرگیه اما لطف تو بزرگتره بخاطر حضرت محمد امام حسین امام زمان.چون معلومه دختر بااعتقادی هم بوده 

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫