2733
2734
عنوان

بیاین کمک کنین بگین من چیکارکنم تواین زندگی 😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 42 پست
اخه خیلی خوونوخوب جلوه میدادن گفتن درس میخونه نخوند هزارتا وعده ی دروغ دادن من نمیشناختمش حالا پشیمو ...

ترس بی ترس

اگه اینکارو نکنی بخداااااا بدبختتر میشی 

ببین کی گفتم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
رک بهت میگم  خیلی زود ازدواج کردی با فامیل!!!؟؟ اگه درست رو نخونی خیلی دیگه مافنگی میشی در ا ...

درسمو میخونم من تواون سن کم باتموم سختیا شب تا صب بیدار موندم درس خوندم 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم. ببین میتونی یه کاری بکنی. با شوهرت صحبت کن و ببرش پیش یه روانشناس و اگه میتونه از خانواده اش ...

میدونی پدرش از طلاقمون خیلی میترسه اخه خانوادمون کلا طلاق یه چیز خیلی بده  خیلی متعصبن همه رواین جریان ازپدرشم نمیتونم جداکنمش چون تمام زندگیشوازاون داره

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
2731
اخه خیلی خوونوخوب جلوه میدادن گفتن درس میخونه نخوند هزارتا وعده ی دروغ دادن من نمیشناختمش حالا پشیمو ...

عزیزم از طلاق و ازاد شدن از قید همچین ادمی میترسی؟؟؟ اونوقت ازاینکه باهاش زیر یه سقف زندگی کنی و بااین کتگ زدناش امنیت جانی نداشته باشی نمیترسی؟

درسمو میخونم من تواون سن کم باتموم سختیا شب تا صب بیدار موندم درس خوندم 

درست رو بخون حتما

کاربر آقاست،، کاربرآقاست، کاربرآقاست،،دقت کن،، لایک میکنی، ریپلای میکنی،دقت کن ، عزیزم میگی ، خواهر میگی دقت کن، بعد نیا قر و فر بریز نمیدونستم!! چون جوابت نمیدم ،، چرا حسودیت میشه خانم متاهل ،دخترخانمی جوابم رو میده یا میاد خصوصیم!سرت تو کارخودت باشه دیگه ، ناراحت نباش کسی با من دوست نمیشه،اصلا فکر کن من میخوام تو دنیای مجازی دوس دختر داشته باشم(این قسمت مجردها دقت کنناااا نخ دادم زیرپوستی شما کار خودت بکن دوستی بفرست فقطم تهران سمت بالا   تاپیک جالب بود تگ کنید  ) ، ازین ک بالاتر حرفی نیست پس بیخیال من شین دیگه لطفا)کامنت میزارم ترک تاپیک میکنم ریپلای میکنی میام میخونم میگی چرا اومدی!!!!؟؟؟ از عاقبت فرار از مدرسه ست ک‌اینجام هی نگو علاف بیکار ، مرد الان باید سرکار باشه!! چیزی بنام شخصیت مانع هست ک بخوام جواب بعضیاروبدم،، بما ک میرسه میشی امامزاده فرزند پیغمبر،، واه واه النگوهات نشکنه !!!!خسته شدم خدایا بسه دیگه!!!،**‏با همه صدف طاهریانی ، با ما آزاده نامداری؟ (آرزوی شخصیم: تاپیک راهنمایی از مرکز خرید درمورد سیسمونی دخترپسر دوقلوم البته بعد پیدا کردن مادرش)
میدونی پدرش از طلاقمون خیلی میترسه اخه خانوادمون کلا طلاق یه چیز خیلی بده  خیلی متعصبن همه روای ...

خاناده ات چی میگن؟ 

اونها پشتت هستن؟ عموت بزرگتره یا پدرت؟ کدومشون حرفش بیشتر برو داره؟

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
عزیزم از طلاق و ازاد شدن از قید همچین ادمی میترسی؟؟؟ اونوقت ازاینکه باهاش زیر یه سقف زندگی کنی و باا ...

چرا ولی تاتموم شدن درسم نمیرم خونه خودم 

2738
خاناده ات چی میگن؟  اونها پشتت هستن؟ عموت بزرگتره یا پدرت؟ کدومشون حرفش بیشتر برو داره؟

کلا خانوادع عموم توی فامیل خودشونو خیلی خوب جلوه دادنوهمه طرفشن ولی این مهم نیس بابامامانم نمیدونن من چی کشیدم همیشه جلوشون تعریفشوکردم پدرمادرمم خوبن چیزی واسم کم نزاشتن ازنظرمالی ولی ازنظرعاطفی سردن خیلی واسه همینه وابسته شدم زود

کلا خانوادع عموم توی فامیل خودشونو خیلی خوب جلوه دادنوهمه طرفشن ولی این مهم نیس بابامامانم نمیدونن م ...

عزیزم تجربه نشون داده هرچی از خانواده ات پنهون بکنی بیشتر آزار پیبینی به حدی میرسه که به حالت روانی بر می،ردی خونه ی پدرت. اصلا اصلا اصلا از اونها چیزی رو پنهان نکن و همه چیز رو براشون تعریف کن. این کار رو بکنی. در اولویت به خودت ظلم کردی. بعدش اگه بچه دار بشی به بچه ات ظلم کردی. امروز با خانواده ات حرف بزن و تمام ماجرا رو بهشون بگو. پا عربها یه مثال داریم که میگه تا رودخونه کم عمقه ازش بپر تا عمیق نشده . 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
الانم اگه میگن درس نخون برای اینه که بیشتر و بیشتر وابستشون بشی و جدایی برات سخت باشه استقلال مالی ن ...

دقیقا اونا هدفشون اینه که ایشون پیشرفت نکنه میخان زیردسته شون باشه که بهش زور بگن

تحت هیچ شرایطی درست رو ول نکن

الان دوماهه خیلی سعی کردم بهترشم تهدیدش کردم به طلاق دوروزخوب میشه بازدوباره شروع میکنه

تهدید به طلاق نکن فقط رفتار وابسته رو تغییر بده بزار خودش متوجه بشه که اون ادم سابق نیستی.نه اینکه بد رفتاری کنی اتفاقا گاف نده دستش اما احساسی رفتار نکن