2737
2734

من دیشب رفته بودم تو اتاق چراغم خاموش بود فکر میکردن خوابم کاری م نداشتن ،منم راحت داشتم با دوستم چت میکردم یهو خندیدم صدام رفت بیرون فهمیدن بیدارم ،خلاصه که سرویس شدم بعدش اینقدر کار کردم😒شما چطوری در میرین که کار نکنین؟به منم یاد بدین

😂😂😂بگو پریودم درد دارم

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

من در نمیرم دوسدارم ب مامانم کمک‌کنم.  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که نمیشه در برم

تک دخترم😐قشنگ یقمو می‌چسبه 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2731
2738

آی بلاچه.فرار نکن خب. یه ذره کمک کن.تنبل خانوم.بعدا میری خونه شوهرت دلت واسه همین کار کردن تو خونه مادرتم تنگ میشه.با خوت خاطره خوب ببر

این باشه آرزومون...نریزه آبرویی

تمیزی خوبه که. چه اشکال داره اول از اتاق خودت شروع کن حسش کم کم میاد. 

ایشاله ازدواج که کردی و مجبور بودی خودت تنها خونه ت رو تمیز کنی اون وقت قدر مامانت رو میدونی و میگی ای کاش تمام عمر تو کارها کمکش میکردم. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍

من فقط اومدم ترفندهاتونو یاد بگیرم که بچم نتونه از زیرش در بره😂😂😂😂😂😂

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2706