2410
2553
عنوان

تنگی نفس دارم..دکترم رفتم..........

73 بازدید | 10 پست

دکتر بهم داروداد با اسپری ونتالک ولی یه مدت خوب شدم ولی دوباره الان خیلی بدترشدم مخصوصا وقتی غذا میخورم کلا نفسم بندمیاد وسرفه میکنم..کسی این مشکلوداشته؟میتونین راهنماییم کنین اگه راه حل خانگی یاگیاهی دارین...دکتربهم گفته مشکل ازریه هامه

منتظرتیم بهونه قشنگ زندگی منو بابایی ...خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت

عنبرنساهم استفاده کردم خوب نشدم توروخدا کمکم کنین اگه چیزی میدونین خیلی اذیتم میترسم تبدیل به آسم بشه

چربى خون ندارى ؟ برو آزش رو بده منم همينجوريم ولى چربى خون دارم يا اگه آبغوره دارى يه ذره بخور اگه سقف دهنت ب حالتى شد دارى 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
چربى خون ندارى ؟ برو آزش رو بده منم همينجوريم ولى چربى خون دارم يا اگه آبغوره دارى يه ذره بخور اگه س ...

نه تازه آزمایش چک آپ کامل دادم دکترگفت نه قنددارم نه چربی 

2714
منم آسم دارم ولی سه ساله خوبم نذارهیچکس پیشت سیگاربکشه ازالودگی دوری کن فعلن ی مدت سرخکردنی خیلی نخو ...

بابام میکشه..😬

از گرد و خاك و دود غذاهاى چرب دود دورى كن  تند تند خونه رو گردگيرى كن چاى كوهى هم بگير خيلى خوب ميكنه عفونت هم ندارى كه عنبر نسا دود ميكنى دود بدترش ميكنه من خونه بابام چون سيگار ميكشيد اينجورى بود ازدواج كه كردم بهتر شدم 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺