2726

الان هشت ماهه شوهرم از کارش سراینکه صاب کار عوضیش میخواست حقوقشو بخوره بهش نده رفت وزارت کارشکایت کرد اولش که هی میگفتن یه هفته دیگه بیا اینجور حرفا صاب کارزیر بار نمیرفت کارشون رسید به داگاه خدا شاهده هر هفته به بهانهای جورواجور میگفتن فلان روز بیا بسان روز بیا تا اینکه دوهفته پیش شوهرم گفته بود چقدر منو میپیچونین منم زنوبچه دارم الان هشت ماه شده بهش میگن ما کارتو هل میکنیم چندروز دیگه بیا چندروز دیگه میره میگن صاب کارت پولو واریز کرده به حساب دولت اخرهفته بیاشماره حسابتو بیار بریزیم به حسابت امروز رفته گفتن ده روز دیگه میریزیم به حسابت خدایی انقدر یه کارت به کارت کردن طول میکشه شوهرم اندازه همون پول فقط خرج رفتوامدش شده همش دوملیونودویست بود یعنی پیش خودشون نمیگن این اقا زنو بچه داره شاید نیاز داشته باشه اون صاب کار عوضی چطور شبا سرشوراحت روبالشت میزاشت حالا که نزدیک یکماهه ریخته پولو اینا چرا پولو هی امروز فردا میکنن تا بریزن اخه یکی منو توجیح کنه اعصابم بهم ریخته 😳😡

جیگرداریم دخترداریم❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خدا از باعث بانیش نگذره ان شالله.منم ر وضعیتی مشابه شما هستم که هی امروز فردا میشه و این به شت به اعصابم و روح و روانم اسیب میزنه.نصف موهام تو سی سالگی سفید شده.

این باشه آرزومون...نریزه آبرویی

همه ب یک شکلی درگیر موردای اینجوری هستن ... غصه نخور ... ان شا الله ک ب جاش خدا خیر و برکت و سلامای و شادی ب زندگیتون بده

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
همه ب یک شکلی درگیر موردای اینجوری هستن ... غصه نخور ... ان شا الله ک ب جاش خدا خیر و برکت و سلامای ...

ان شالله عزیز دلم ممنون بابت دعا قشنگت الان که شوهرم زنگید گفت خیلی اعصابم بهم ریخت واقعا بغض گلومو فشار میده

جیگرداریم دخترداریم❤❤
2706