2726
عنوان

راه حل واژینیسموس

183 بازدید | 7 پست

سلام.

من خودم از واژینیسموس رنج میبردم. دلیلشم هنوز برام نا مشخصه چون دلیل هایی ک پیدا کردم تطابقی با شرایط من نداشت اما به هرحال...

اول عذرخواهی میکنم بابت صراحت گویی چون واقعا قصد کمک دارم. اینکه ذهنتون رو باید درست کنید تا حدی درسته اما گاهی من نه استرس داشتم نه چیز دیگه ای به لحاظ روانی هم آرامش داشتم اما ناخودآگاه نمیتوانستم...تا اینکه کم کم بعد از تحریک شدن تو مرحله ی پیش نوازی از همسرم خواستم که با انگشت شروع کنه و رابطه ب ما مدت ها اول با یه انگشت و دو انگشت و... .من لیزکننده های زیادی رو امتحان کردم همشم خارجی و گرون تا اینکه لوبریکانت ایزومد ک برپایه ی آب و ضد آلژی هست رو پیدا کردم. و چون احساس خشکی زیاد میکردم تمام اطراف محل مورد نظر رو آغشته ب لیزکننده میکردم ک تا حدی تاثیر داشت.بعد از مدت زیاد رابطه توسط انگشت کم کم رابطه ی اصلی رو انجام دادم. هنوزم اول توسط انگشت آماده میشم بعد...و بگم درد داشت و دارم و...اما حداقل رابطه هم برقرار میشه اولش خیلی سخته اما هرچی ب همسرتون بگین کم کم ادامه بده بدتره و پوزیشن خیلییی مهمه ... من قصدم فقط کمک بود ازین تاپیک شاید گاهی رابطه برام سخت باشه و گاهی خیللللی راحت ک هنوز نمیدونم چی میشه ک انقدر متفاوته اما اینکه میتونم رابطه داشته باشم احساس بد قبل رو ندارم..دکتر ب من گفت مدل آناتومی ات اینطوری...ب هرحال گفتم باهاتون درمیون بذارم چون خیلی ها درگیر این قضیه هستن. عفونت داشتن  و رفع اون هم خیلی  مهمه...

سپاس. من همین الان از مطب سکستراپی دارم برمیگردم. مشکل من قبل بارداری جزئی بود ولی الان خیییلییی شدت گرفته. قراره با تمرینهایی که داده و میده مشکلم حل بشه

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واژ...یعنی چی

انقباضات خودبخود واژن به محض ورود هر شئ خارجی 

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢
2728
سپاس. من همین الان از مطب سکستراپی دارم برمیگردم. مشکل من قبل بارداری جزئی بود ولی الان خیییلییی شدت ...

امیدوارم مشکلت حل شه و اگه موفق بودی تمریناتو برامون بگو😊 منم نگران زمان بارداری ام

عزیزم میشه منم راهنمایی کنی و پوزیشن مناسبشو بگی.منم این مشکلو دارم و واقعا رو اعصابمه.هرچی دکتر میرم فایده نداره.تا حدی هست که دنبال یجا دارم میگردم دارو بیهوشی یا بیحسی کمر به پایین بمن بده😔

عزیزم میشه منم راهنمایی کنی و پوزیشن مناسبشو بگی.منم این مشکلو دارم و واقعا رو اعصابمه.هرچی دکتر میر ...

لیلا جان برای من چند تا چیز خیلی کمکم میکرد

اولی چیز بحث روان کننده ای بود ک استفاده میکردم حتی با پایه ی آب هم اذیتم میکرد تا یکی بهم ساخت و سوزش ایجاد نکرد به نام ایزومد ک اتفاقا ایرانی هست

- اولش چون دردم خیلی شدید بود اجازه به ادامه نمی دادم تا یه دفعه گفتم تحمل میکنم و اجازه دادم با تمام درد ناکیش شد آغاز شدن رابطه

- فواصل نزدیکی که کم باشه ورژن عادت میکنه و خیلییب تاثیر داره

-عفونت نداشته باش

-با نفسات درد اولش رو کنترل کن ک موثر

-پوریان رایج رو انجام بده و کمرت حالت نیم خیز داشته باشه و کامل نخواب من اینو تو نت خوندم و تاثیر داشت 

-خوب تحریک شد و اولش با دست همسرت انجام بشه بعد خود رابطه

ببخشید واضح گفتم فقط امیدوارم بتونی موفق بشی مهم ترین چیز برا من ذهنم بود که اگه آماده نبود یا ناراحت بودم و مشغول بود اصلا نمیتونستم