2737
2734

قضیه اینجوریه که یه هفته قبل مادرشوهرم سر این که من عکس  لباس مجلسی که برا عروسی خریدمو برا دختر برادرشوهرم فرستاده بودم تذکر داد چون فکر کرده بود من عکسه خودمو فرستادم نه عکس لباسو مثل این که اومده بوده اونجا گفته اره لباسه خیلی قشنگه هم من خوشم اومد هم شوهرم منم باید برم بخرم اینا 

به من زنگ زده بود با داد میگفت تو چرا عکس تنتو به همه میفرستی منم براش توصیح دادم که نفرستادم 

بعد که به مامانم گفتم اونم گفت زنگ بزن به دختره بگو حرف مادرشوهرتو تا دیگه قصیه اینجوری تکرار نشه منم زنگ زدم گفتم که اونم به مادربزرگش زنگ زده بود عصبانی که چرا منو بد میکنی پیش زن عموم

مادرشوهرمم از من عصبانی شد که چرا زود حرف منو رسوندی این حرفا

نمی دونم فرداش زنگ زدم من از مادرشوهرم عذر خواهی کردم بعدشم پشیمون شدم😓

اینم بگم‌مادرشوهرم ادم خیرخواهیه ولی دیگه خیلیم باسیاسته کلا مادرشوهر بازی خیلی داره

الان شوهرمم رفته بدون این که به من بگه برا مادرش گوشی خریده من بدم یا خودش بده بنطرتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

باهم ببرین دیگه

زنوشوهر که از هم جدا نیستن

از طرف هردوتاتونه

دوست جونیای با سلیقه😍من بدلیجات وکلی کارهای نمدی فانتزی وپادری وگیفت و...درست میکنم.برای دیدن کارها به کانالم سربزنین لطفاoshida_gallery ویابهم پیام بدین.ممنونم❤❤
با هم کادو بدین هر چند شوهرا برا شیرین شدن پیش مادرشون تندی تقدیم می کنن

من که شوهرم میده کادو رو به من میگه تو بده 

من تا حالا ندیدم مردی واسه شیرین کردن خودش پیش مادرش این کارو بکنه

وزن شروع 
2706