2737
2734
عنوان

تولدمه (بحران دهه 30)

195 بازدید | 10 پست

خدا حافظ 30 سالگی و سلام بر 31 سالگی

خداحافظ دهه ی 20 . بیشتر اتفاقات مهم زندگی ام در این دهه اتفاق افتاد . گرفتن مدرک دانشگاهی ام- رفتن به سرکار-عاشقی ها و شیطنت ها در کنار بهترین دوستم- نامزدی- عقد- ازدواج- ادامه تحصیل برای ارشد. وقتی که فکر می کنم می بینم بهترین و مهم ترین دوران همین دهه بود که سپری شد . اصلا فکر نمی کردم روزی وارد دهه ی 30 بشم فکر میکردم تو دهه 20 مادر میشم ولی انگار مادر شدنم سهم بحران 30 سالگی ام است. ای خدا همیشه فکر می کردم 18 ساله می مونم . درسته که الان اون روحیات و احساسات اون دوران با خود دارم ولی دیگه نمی تونم خودمو گول بزنم چهره ام گواه این موضوع است. به مروز با افزایش سن در این دهه چروک های دور چشم هم نمودار میشه – سفیدی موها بیشتر خودشون رو نشون میدن ای خدا یعنی از امروز من وارد 31 سالگی شدم . چند روز بود که بابت این موضوع دپرس بودم . نه اینکه روی سنم حساسیت داشته باشم نه چون هرجا می رم سن واقعیمو بیان می کنم ولی برام قابل قبول نیست بگم سی و یک ساله ام یه کم سنگینه و هضمش برام سخت. نمیتونم فکر کنم چند سال دیگه 40 ساله میشم. باورم نمیشه چقدر زود گذشت انگار همین دیروز بود که برای مدرسه رفتن بال بال میزدم وقتی اسممو تو سایت سنجش دیدم چقدر ناراحت شدم که باید کیلومترها از خونمون دور بشم انگار سهم من توی غربته دانشگاه و ازدواج حتی قبلترش مدرسه نمونه دولتی توی غربت 

پسرم همه دنیام 😘💋💕

منم سال بعد سلام میکنم به سی سالگی.در حالیکه مجردم و بچه ندارم و ارشد خوندم ولی دفاع نکردم😩

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سی و یک سالمه و از وارد شدن به این دهه خیلی راضیم. حس میکنم الان نسبت به قبل هم پخته ترم هم زندگی رو بهتر درک میکنم  البته قبلاً هم ،هم اهل مطالعه و موسیقی و طبیعت بودم هم منطقی بودم به نسبت ولی الان این ابعاد عمیق تر شده  به خصوص رو احساساتم کنترل دارم این رو‌دوس دارم     از بالارفتن سن ناراحت نیستم اصلا اتفاقا هیجان انگیزه برام

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

رضا کیانیان: قدیم‌ها فکر می‌کردم یک آدم ۳۰ ساله دیگر پیر است. وقتی ۳۰ ساله شدم فکر می‌کردم ۴۰ سالگی زیاد است. در ۵۰ سالگی تصورم این بود که ۷۰ سالگی دیگر پیری است اما حالا که ۶۱ ساله شده‌ام، فکر می‌کنم اگر ۹۹ سالگی هم بمیرم، جوانمرگ شده‌ام!

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

منم ۳۱ سالم داره تموم میشه و دلم برا خودم میسوزه کاش زودتر ازدواج میکردم تا وقت بیشتری برا بچه دار شدن داشتم چهارساله منتظرم

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم