2726

برو زالو درمانی

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای میترسم

خب پس با همون طب مدرن پیش برو😕امیدوارم خوب شی

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

فقط استراحت و استراحت و استراحت ...

بعد فیزیوتراپی و دارو 

بعد هم صبر و صبر و صبر....

پروسه بهبودی خیلی زمان بره 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

منم دارم. میدونم باید برم ارتوپد. ولی خب فعلاً شرایطش رو ندارم. برای سال بعد ولی میرم حتماً. چون وقتی میگیره درد امونم رو میبره.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

من اینکار و برا بابام انجام میدادم میگفت خوبه یه ملافه رو چند لا کن بزار کمرت بعد با درجه پایین اتو بزار روش بکش دردتو اروم میکنه 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤