2726
عنوان

مامانا بنظرتون خطرناکه؟؟

125 بازدید | 31 پست

سلام به همه

امروز رفتم مراقبت بارداری پیش پزشک خانواده 

دکتر زنان هم دارم جدا 

بهم گفت نمودار وزنت خوب نیست 

با اینکه غذا زیادمیخورم اما یه کیلو بیشتر اضافه نکردم هفته ۱۵ ام هستم 

ولی پزشک خانواده میگه هفته ۱۷ روی تاریخ پری حساب میکنه 

بعد یه دستگاهم گذاشت گفت صدای قلب جنینت نمیاد 

در حالی که چند روز پیش رفتم پیش دکترم گفت همه چیزت خوبه صدای قلبشم گذاشت برام گفت هیچ مشکلی نداری خونریزی و دردم ندارم الان از صبح استرس دارم 

ینی مشکلی هست که وزنم زیاد نشده؟؟؟ ترسیدم یکم

من‌تا هفته ی ۱۶ بارداریم ۱۰ کیلو کاهش وزن داشتم..چقد چرت گفته اون‌دکترت..و اینکه صدای قلب و از هفته ۱۶ به زور میتونن گوش کنن پس‌نگران‌نباش..نرو پیشش استرس میگیری

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتي زير نظر دكتر زنان هستي، بهداشت ديگه چرا ميري؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728

اینکه صدای قلب جنین را نشنیده، پیگیری کن. وزن حالا زیاد مهم نیست. معمولا وزن گیری 3 ماه آخره و بعضی افراد کلا 5-6 کیلو بیشتر وزن اضافه نمی کنند.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
من‌تا هفته ی ۱۶ بارداریم ۱۰ کیلو کاهش وزن داشتم..چقد چرت گفته اون‌دکترت..و اینکه صدای قلب و از هفته ...

منم تعجب کردم اینجوری بهم گفت آخه دکتر خودم گفت جنینت از همه لحاظ سالمه خودش دستگاه سونو داره بعدشم گفت وزنتم الان خوبه 

ولی این پزشک خانواده میگه وزنت خوب نیس صدای قلب جنینت نمیاد استرس داد بهم 

چرت گفته.‌اوایل بارداری خیلی ها بخاطر ویار کلی وزن کم میکنن و معمولا از ماه پنجم به بعد شروع به چاق شدن میکنن . با اون دستگاه قدیمی و مسخره شون هم که داخل بهداشت ها هس از هفته ۱۸ به بعد صدای قلب خوب شنیده میشه قبلش به سختی شنیده میشه. الکی به خودت استرس نده

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
اینکه صدای قلب جنین را نشنیده، پیگیری کن. وزن حالا زیاد مهم نیست. معمولا وزن گیری 3 ماه آخره و بعضی ...

۵ روز پیش رفتم پیش دکترم کنترل کرد صدای قلبشم گذاشت گفت مشکلی نیس 

ولی این دستگاهشم قدیمی بود صدای قلبش نیومد

بعد بهم گفت حواست به حرکتاش باشه ولی من هیچی متوجه نمیشم الان تکون نمیخوره نه نبضم نمیزنه ینی باید برم سونو الان؟؟

۱۸ هم باید برم آنومالی 

عصر واسه صدای قلبش برو دکتر حتما ولی وزنت خوشبحالت من خیلی وزن اضاف کردم

آخه ۵ روز پیش دکتر بودم گفت جنینت مشکلی نداره لازمه باز برم سونو؟؟؟

استرس میدن به آدم اصلا استرس نداشتما الان گرفتم 

2706