2737
2734
عنوان

زنجانیا..کله جوش رو چطوری درس کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1936 بازدید | 29 پست

این روشم خوبه

پیاز داغ کن توش نعنا بزن و زردچوبه ی تفتی بده بعد گردوی اسیاب شده و در نهایت گوجه رنده شده بزار بپزه و اب گوجه کشیده شه ب روغن بیفته بعد کشک یا دوغ ترش یا خراساتیا ی چیزی دارن شبیه کشک میگن کَمه بازش میکنن با اب بعد بریز رو نوادت ندام هم بزن ولی نزار بجوشه ک میبره نمک و فلفلم بریز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂 شما نکتشو فقط گرفتی احتمالا بهت الهام شده بود قراره چندسال اینده گردو طلا بشه😁

واااای ما درخت گردوهامون اصلا ول کردیم چند ساله شوهرم اینقد حرص میخوره😂چون دوره روستاش من بدم میاد بعدشم کلی زحمت داره جمع کردن و پاک کردنش😩

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2731
واااای ما درخت گردوهامون اصلا ول کردیم چند ساله شوهرم اینقد حرص میخوره😂چون دوره روستاش من بدم میاد ...

واای حیفه ک😲 اگ زیاد دارین کارگر بگیرین تو این گرونیا بزن‌ب بدن😁😂

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
واااای ما درخت گردوهامون اصلا ول کردیم چند ساله شوهرم اینقد حرص میخوره😂چون دوره روستاش من بدم میاد ...

حالا برعکس شما

بابامینا ی درخت گردو دارن خیلی مسیر عبوریش سخته درخت بزرگیم هست کندنش خیلی سخته ولی بابام امسال رفت تا تهش جمع کرد😂😂

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
مامان من با ماست درست میکنه پیاز داغ میکنه توش سیب زمینی نگینی میریزه بعدم ماست انقد هم میزنه تا قل ...

اهاااا همینومیخام دیگه 😅😅

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫
2738

من پیاز داغ نعناع داغ و سیر داغ و زردچوبه داغ و پودر گردو میدرستم بعد کشک و با آب مخلوط میکنم میذارم اجاق بجوشه بعد اون پیاز داغ اینا رو اضافه میکنم 😍

مادر اگرپادشاه بودم شک نکن صدای خنده ات راسرودملی میکردم... :)❤
واای حیفه ک😲 اگ زیاد دارین کارگر بگیرین تو این گرونیا بزن‌ب بدن😁😂

نه خواهههرررر واسه همونه 4 تا درخته و 2 نفر داداشش میگه پول نمیدم کارم نمیکنم سهمم میخوام😡

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

پیاز رو سرخ میکنی بعد بهش تخم مرغ و ادویه میزنی

از طرف دیگه یه مقدار ماست به همراه زردچوبه و نمک و نعنا و کاکوتی می ریزی و هم میزنی با یکم اب مخلوط میکنی که رقیق بشه(خیلی رقیق نباشه یکم غلظت داشت باشه) بعد این مخلوط رو میزی توی قابلمه ای که تخم مرغ زدی میذاری روی شعله متوسط مدام هم میزنی اگه هم نزنی ماست میبره تقریبا یک ربع تا حرارت از ماست بیرون بزنه تو ظرف دیگه هم نعنا داغ درست میکنی و گردو میشکنی و میکوبی

نحوه سرو اون هم یه مقدار گردو به همراه خود کلجوش روش هم نعنا داغ میریزی

خیلی خوشمزه و عالی

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...
2706