2703
2553
عنوان

زنجانیا..کله جوش رو چطوری درس کنم؟؟

1923 بازدید | 29 پست

تونت میزنم گوجه اینا میگه بزن..شماچطوری درس میکنین؟

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫

من زنجانی نیستم ولی کشک میسابیم بعد با اب میزاریم رو گاز هی بهم میزنیم تا به غلظت که میخوایم برسیم بعدم نعنا داغ پونه داغ میریزیم روش 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من تهرانم ولی از تلویزیون یاد گرفتم پیاز تفت میدی بعد گردو میریزی بعد کشک و ی مقدار اب  در ان ...

میخواستم بگم مگ گردو نداره ک شما گفتی😁😂

درست نکردم تا حالا ولی دیدم گردو داره تو این گرونی گردو آدم کله جوشم‌ نمیتونه بخوره دیگ😐

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2714
میخواستم بگم مگ گردو نداره ک شما گفتی😁😂 درست نکردم تا حالا ولی دیدم گردو داره تو این گرونی گردو آ ...

😁😁

اره واقعا

البته من خیلی از مزش خوشم نیومد

یکی دو بار بیشتر درست نکردم

یکی از دوستام همیشه درست میکنه البته بدون گردو خیلیم دوست دارن😁

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
😁😁 اره واقعا البته من خیلی از مزش خوشم نیومد یکی دو بار بیشتر درست نکردم یکی از دوستام همیشه د ...

منم بچه بودم خونه یکی از دوستای خانوادگیمون خوردیم حالا اصلا مزشم یادم نیستا ولی گردوشو یادمه😂😂😂

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
کله جوش مال اصفهان هستش که

به اون اسم اره ولی یه غذای کلی هست مثلا ما مشهدیا میگیم اشکنه کشک شوهرم غذای محبوبشه 

پیازو تفت میدی نعناع رو هم میریزی اگر خواستی سیر هم بریز بعدش کشک رو با ماست هم میزنی که ترشی کشک گرفته بشه گردوی اسیاب شده رو هم.میریزی توش میذاربجوشه تا غلظت دلخواهت

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
منم بچه بودم خونه یکی از دوستای خانوادگیمون خوردیم حالا اصلا مزشم یادم نیستا ولی گردوشو یادمه😂😂😂

😂😂😂

شما نکتشو فقط گرفتی

احتمالا بهت الهام شده بود قراره چندسال اینده گردو طلا بشه😁

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2706