1232
1226
عنوان

زنجانیا..کله جوش رو چطوری درس کنم؟؟

174 بازدید | 29 پست

تونت میزنم گوجه اینا میگه بزن..شماچطوری درس میکنین؟

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'#منن' "دولانان" (گوجالمآز) 😊                                 روزای خوبی توراهه پرازآرامش امسال😊 اگه توپیش من باشی عجب سالی بشه امسال😻یه حسی که بهم میگه امسال توروچشمام میبینه 😜اگرچه انتظارت هم برای من شیرینه😍یه عمری منتظربودم واسه روزی مثل امروز💖 منم میخام نوباشم مثل سالی که نومیشه قراره دنیا اروم شه 😻میدونم پیش تومیشه😊😘                              اگه خدابخاد😊❀غیرممــــکن❀✰ممـــــــکن✰میشود😜😄:))                          

من زنجانی نیستم ولی کشک میسابیم بعد با اب میزاریم رو گاز هی بهم میزنیم تا به غلظت که میخوایم برسیم بعدم نعنا داغ پونه داغ میریزیم روش 

خدایا                     بخاطر همه چی شکرت 🙌 🙌🙌        بخاطر داشتن دخترم 💖                                     بخاطر داشتن همسر مهربونم  💞                           واز همه مهم تر سلامتی پدرو مادرم ❣️
کله جوش مال اصفهان هستش که

اره هرشهری یجور درس میکنه .زنجانیا لپه وبرنج میریزن توش ساده درس میکنن 

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'#منن' "دولانان" (گوجالمآز) 😊                                 روزای خوبی توراهه پرازآرامش امسال😊 اگه توپیش من باشی عجب سالی بشه امسال😻یه حسی که بهم میگه امسال توروچشمام میبینه 😜اگرچه انتظارت هم برای من شیرینه😍یه عمری منتظربودم واسه روزی مثل امروز💖 منم میخام نوباشم مثل سالی که نومیشه قراره دنیا اروم شه 😻میدونم پیش تومیشه😊😘                              اگه خدابخاد😊❀غیرممــــکن❀✰ممـــــــکن✰میشود😜😄:))                          

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156
من تهرانم ولی از تلویزیون یاد گرفتم پیاز تفت میدی بعد گردو میریزی بعد کشک و ی مقدار اب  در ان ...

میخواستم بگم مگ گردو نداره ک شما گفتی😁😂

درست نکردم تا حالا ولی دیدم گردو داره تو این گرونی گردو آدم کله جوشم‌ نمیتونه بخوره دیگ😐

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
میخواستم بگم مگ گردو نداره ک شما گفتی😁😂 درست نکردم تا حالا ولی دیدم گردو داره تو این گرونی گردو آ ...

😁😁

اره واقعا

البته من خیلی از مزش خوشم نیومد

یکی دو بار بیشتر درست نکردم

یکی از دوستام همیشه درست میکنه البته بدون گردو خیلیم دوست دارن😁

8
😁😁 اره واقعا البته من خیلی از مزش خوشم نیومد یکی دو بار بیشتر درست نکردم یکی از دوستام همیشه د ...

منم بچه بودم خونه یکی از دوستای خانوادگیمون خوردیم حالا اصلا مزشم یادم نیستا ولی گردوشو یادمه😂😂😂

کله جوش مال اصفهان هستش که

به اون اسم اره ولی یه غذای کلی هست مثلا ما مشهدیا میگیم اشکنه کشک شوهرم غذای محبوبشه 

پیازو تفت میدی نعناع رو هم میریزی اگر خواستی سیر هم بریز بعدش کشک رو با ماست هم میزنی که ترشی کشک گرفته بشه گردوی اسیاب شده رو هم.میریزی توش میذاربجوشه تا غلظت دلخواهت

تنها پیشرفتی که توی سال 97 داشتم اینه که:                سنم یه سال افزایش پیدا کرده!ان شالله برای سال 98 هم برنامم همینه!!!
1167

این روشم خوبه

پیاز داغ کن توش نعنا بزن و زردچوبه ی تفتی بده بعد گردوی اسیاب شده و در نهایت گوجه رنده شده بزار بپزه و اب گوجه کشیده شه ب روغن بیفته بعد کشک یا دوغ ترش یا خراساتیا ی چیزی دارن شبیه کشک میگن کَمه بازش میکنن با اب بعد بریز رو نوادت ندام هم بزن ولی نزار بجوشه ک میبره نمک و فلفلم بریز

😂😂😂 شما نکتشو فقط گرفتی احتمالا بهت الهام شده بود قراره چندسال اینده گردو طلا بشه😁

واااای ما درخت گردوهامون اصلا ول کردیم چند ساله شوهرم اینقد حرص میخوره😂چون دوره روستاش من بدم میاد بعدشم کلی زحمت داره جمع کردن و پاک کردنش😩

تنها پیشرفتی که توی سال 97 داشتم اینه که:                سنم یه سال افزایش پیدا کرده!ان شالله برای سال 98 هم برنامم همینه!!!
واااای ما درخت گردوهامون اصلا ول کردیم چند ساله شوهرم اینقد حرص میخوره😂چون دوره روستاش من بدم میاد ...

واای حیفه ک😲 اگ زیاد دارین کارگر بگیرین تو این گرونیا بزن‌ب بدن😁😂

1241