2726

پا شد غر زددددد انقدددددد  سر یخچال که تایمش فلانه و    سر غذای نهارش و...... انقد غر زد  اخرش گفتم غر نزن غر نزن       بعد گف چرا ابرو هاتو اینجوری کردی   گفتم از بچگی ارزوم بود فقط ازدواج کنم بتونم ابروهامو بردارم این مدلی کنم   گف پس شوهرو برازهمین میخواستی خانوما شوهرو برا همینا میخوان برا آزاری     گفتم ن اینکه الان ازادی دارم       گف از خونه ی بابات که بهتره حق نداشتین پاتونو از خونه بزارین بیرون تو خونه زندونی بودین و از دانشگاه ب دانشگاه بیرونو میدیدی     انقد شماتت داد   منم گفتم چرا یادآوریم میکنی    همینجور داشت ادامه میداد     گریم گرفت گفتم گفته بودنا ب شوهر چیزی نگین یه روز سرکوفت میزنه خاک تو سر من گفتم ن شوهر من خوبه فلانه بهمانه سرکوفت نمیزنه....😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا همه چی و به شوهراتون میگین ؟؟؟؟ 

من اگه تو خانوادمون کتک کاریم کنیم شوهرم اومد یا رفتم پیش شوهرم همش از خانوادم تعریف میکنم 🤔 هیچیم از خانوادمون جز چیزای خوبش نمیگم به شوهرم

چرا خانوادتونو خراب میکنین اخه 🤔

خدایا شکرت با تمام وجود شکرت 💛💜❤

عین پدرشوهر منه همیشه تو دعواهاشون به مادرشوهرم میگه خونه بابات سوار الاغ بودی حالا هرجا بخوای بری هی هواپیما هواپیما مبکنی😂حالا مادرشوهرم متولد تهرانه وضعشونم خیلی خوب بوده موندم الاغ کجا بوده سی سال پیش

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
دقیقا منم به شوهرم گفتم بابام دوست نداشت عینک دودی بزنم الان بهش میگم عینک بگیر میگه خونه بابات عینک ...

چرا آخه این چه رفتار یه 

شوهر من میدونه تو خونه بابام آزاد بودم ولی مامانم خیلی رو حجاب سخت گیر بود 

همش گیر بیخود میداد 

الان شوهرم میگه هر تیپی دلت میخواد بزن وقتی با منی نمیخوام حسرت هیچی به دلت بمونه

واقعا همه چی و به شوهراتون میگین ؟؟؟؟  من اگه تو خانوادمون کتک کاریم کنیم شوهرم اومد یا رفتم پ ...

خراب کردم رفته   حالا هر چی هم بگم فایده ای نداره    پوست کنده همه چی رو میگم   ولی بارها دیدم اون همه چیز رو از قایم کرده   حتی طلاق گرفتن جاریم رو

2706