2737
2734

خوشگلا ازتون میخام با دلای پاکتون واسه پسرم دعا کنید ...از دیروز بستری شده بچم خیلی دل درد داشت همش بالا میاورد...انقدر بالا اورد که دیگه بیحال شد...الانم بستریه...انشاالله هیچ بچه ای کوچکترین مریضی نداشته باشه 😔😔😔😔😔

ایشالله دخترمنم اینجوری شد ۵ ماهش بود بعد دوروز فهمیدن رودهاش پیچ خورده بهم خیلی بد بود اخر سونو گرافی انجام دادم تا فهمیدن

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)

انشالله با حال خووب مرخص میشه 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وای عزیزم،چرا رودهاش پیچ خورده بود؟

نفهمیدیم اخرششممم خیلی بد بود 

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)

اگه ویروسه پس باید چند روز بیمارستان بستری بشه. تب هم داره؟ تا زمانی که تب داره مرخصش نمیکنن 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
2706