2726
عنوان

بارداری

124 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها من چندین ماهه که تو اقدامم این ماه ۲۰ماه باید پریود میشدم ولی ازهمون روز فقط لکه بینی داشتم و دوروز بعدش فقط وقتی میرفتم دستشویی لکه خون میدیدم ولی نواربهداشتیم اصلا مثل پریودیای قبل نبود بعد که همین لکه بینیا تموم شد من رازیانه خوردم و حله کمری زدم و بعد دوباره لکه دیدم دیگه یک روز  رازیانه نخوردم و خوب شد لکه بینی نداشتم امروز دوباره حلقه زدم و دوباره لک دیدم زیر دلمم درد میکنه و احساس نفخ شدیدی هم دارم کمرمم خیلی گرفته  به نظرتون چی شده خبلی گیج شدم کسی بوده ک اینجوری باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وقتی تو اقدامی چرا رازیانه میخوری اخه

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
یه جا شنیده بودم که لک بینی لانه گزینی فقط دوروزه اخه 

من ی هفته فقط لکه بینی لانه گزینی داشتم. عرق رازیانه هم تا ازمایش ندادی دیگه نخور. ممکنه باردار باشی اگه عرق رازیانه بخوری نطفه رو رد میکنه

زندگی با یاد خدا زیباست💖
من ی هفته فقط لکه بینی لانه گزینی داشتم. عرق رازیانه هم تا ازمایش ندادی دیگه نخور. ممکنه باردار باشی ...

ازهمون روز دیگه نخوردم ولی خیلی استرس دارم اگه بی بی بزنم‌نشون میده الان به نظرت؟

حتتتتتما تاپیک‌منو راجب دکتر زنان و زایمانی ک زدم برو ببین عزیزم

باشه عزیزم مرسییی حتما میخونم کل اینترنتو من زیر و رو کردم اخر جواب نگرفتم گفتم تاپیک بزنم 

ازهمون روز دیگه نخوردم ولی خیلی استرس دارم اگه بی بی بزنم‌نشون میده الان به نظرت؟

منم دقیقا مث تو بودم عرق رازیانه میخکردمو لک میدیدم ... کمر درد شدیدم داشتم زیر دلمم سفت شده بود. بیبی چک گذاشتم منفی بود گفتم دیگه عمرا حامله باشم فرداش رفتم پیش دکترم ک معاینم کنه ک ببینم چرا قشنگ پس وانمیشم ک گفت ساک حاملگی میبینم سریع برو ازمایش بده... ازمایش ک دادم دیدم در کمال ناااباوری حاملم. اما بیبی چک نشون نداده بود و ی هفته هم بود ک لک بینی داشتم . توام الان خیلی احتمالش هست ک باردار باشی ب بیبی چک اکتفا نکن ازمایش بده و توروخداااا دیگه عرق رازیانه تا جواب ازمایشو نگرفتی نخور

زندگی با یاد خدا زیباست💖
2706