2737
2739
عنوان

زبان س ر خ

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 39 پست
دارم میگردم پیجشوپیداکنم نه عزیزدل اگه شایعه بودملت اونهمه فحش سیاسی به عواملش نمیدادن

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 وای خدایا خدایاچی بگم

چحوری مسئولین میلیاردی میخورن و راحت سرشونو روبالش میذارن

خداخیرت بده عزیزم پیداکردی بهم نشون بده مرسی

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
شماکه خوبی منم یه سال مستاجر شدم همین سه ماه پیش اسباب کشی بود همسایه ها ریختن دم درم که جرا ساعت ۴ ...

چقدر بد. چرا انقده به مستاجرا ظلم میشه. من که خواستم خدا قضاوت کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  هیچ مشکلی نداشتم بعدش کیست گرفتم شوهرم واریکوسل ی لوله ام هم بسته بود چهارسال نازا ...

عزیزم خداروشکر که جواب گرفتی واسه منم دعاکن .....انشالللله که این دوران راحت و بدون خطرپشت سربذاری و زایمان راحتی هم داشته باشی نی نی تم به موقع صحیح و سالم بیاد بغلت.....منم دوبار رفتم مشهد و ازامام خواستم بهم بچه بده ولی هنوز نداده انگارقسمتم نبوده....منم لوله چپم بسته بود بازش کردم 

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن
چقدر بد. چرا انقده به مستاجرا ظلم میشه. من که خواستم خدا قضاوت کنه

میگفتن اسباب کشی هم نکن صدا داره آخه مگه اسباب کشی بدون صداهم داریم خودشم میدید مرد ندارم دست تنهام مردشم نمیتونه اون همه وسایلو بلند کنه چه برسه به من کلا درک وفهم نداشتن اومده بودن صاخبخونه بودنشونو به رخ بکشن

شکست یتییم است ولی پیروزی هزار پدر دارد...
2731
عزیزم خداروشکر که جواب گرفتی واسه منم دعاکن .....انشالللله که این دوران راحت و بدون خطرپشت سربذاری و ...

ان شاءالله ب زودی زود دامنت سبزمیشه عزیزم

ممنونم ازدعات

وای دوران سختیه😰

خداکمک کنه اونم توغربت

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
ان شاءالله ب زودی زود دامنت سبزمیشه عزیزم ممنونم ازدعات وای دوران سختیه😰 خداکمک کنه اونم توغربت

دوران ازسخت هم سخت تره......به نظرم انتظار ادمو ازپا درمیاره بیچاره مادرشهیدهای گمنام.....منم ک هیچ کس و هیچ پناهی ندارم بیشترم بهم سخت میگذره

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن
دوران ازسخت هم سخت تره......به نظرم انتظار ادمو ازپا درمیاره بیچاره مادرشهیدهای گمنام.....منم ک هیچ ...

توسل به امام رضا فراموشتان نشه. و اینکه من شب قبل از بارداری خواب دیدم که فرزندی روی شونه ی شوهرمه. خدا بخواد میشه

2738
دوران ازسخت هم سخت تره......به نظرم انتظار ادمو ازپا درمیاره بیچاره مادرشهیدهای گمنام.....منم ک هیچ ...

ان شاءالله خدابهت بچه بده ازتنهایی در بیای عزیزدلم..

خداب همه کمک کنه😘😘