2737
2734
عنوان

کار خیلی بدی کردم

649 بازدید | 35 پست

از وقتی عقد کردیم باهم مشکل داشتیم ولی هم خودمون هم بقیه میزاشتن به حساب اینکه هنوز اول راهیم و طول میکشه تا اخلاق هم دستمون بیاد اما مشکلات هنوزم بعد ده ماه حل که نشده هیچ بزرگتر و بیشترم شده 

یه سری حرفا یه مدت تو دلم بود که میترسیدم به شوهرم بگم میترسیدم بگم بدتر بشه اوضاعمون اما امشب شرایطی پیش اومد که گفتم اما حالا احساس میکنم غرورش شکست احساس میکنم خورد شد 

خیلی ناراحتم خیلی...

دیکه کاریه ک شده🙁

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شایداین شکستن لازم بوده.

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

من نمیدونم چه حرفهایی گفتی ولی جنگ اول به از صلح آخره...اگه واقعا تو دوران عقدی و مشکل داری با همسرت خییلی دقت کن که خدایی نکرده بعدا پشیمون نشی

نگران حرفهای مردم نباش.خدا پرونده ای را که مردم مینویسند نمیخواند😊😊
2738

پس دوسش داری

یکم گذشت و فداکاری داشته باشید و از کاه کوه نسازید

دوران خوبی رو  پشت سر میزارید

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببخشید چرا میگی کار بدی کردم؟ آدم حرف دلشو به همسرش که نزدیک ترین کسشه نگه به کی بگه؟ توی دلت نگه داری بشه غمباد که ایشون غرورش چیزی نشه؟ عزیزم شما هم آدمی احساس داری 

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)

اول راهین.درست میشه. یک کم صبور باش. و مهارت یاد بگیر. همش نگو من من من. تو زندگی زناشویی باید بگی ما ما ما

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
2706