2726
عنوان

کمک- خارش و عفونت واژن

39616 بازدید | 32 پست
سلام من یه هفتس مشکل عفونت قارچی دارم....رفتم دکتر بم کرم واژینال کلوتریمازول داد که ترشحات قطع شد ولی هنوز خارش دارم یه مقدار.
چیکار باید بکنم؟!:(

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم چند روزه این مشکلو دارم، اما دکتر نرفتم ، ترشح زیاد دارم ، ببخشید زرد رنگ هست و بدبو ... چیکار کنم ؟؟؟
دنـــیا ارزش پـــا کوبیـــدن بـــه شـــکمت را نداشـــت ....
ببخـــش مـــرا مـــادر :-(
یک لگن رو اب گرم کن بحدی که نسوزی بعد یک قاشق جوش شیرین توش بریز 5 دقیقه داخلش بشین
و بعد خودت رو با دستمال توالت خشک کن
جوش شیرین بعداز مصرف دارو قارچ خیلی تاثیر داره
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
مریم
حتما باید بری دکتر
چون عفونت وازن اگه درست درمان نکنی
در اینده مشکلات خاص خودش رو ایجاد میکنه
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
ممون از همگی مرسی
این دکتر بمن نگفت پوماد تا چه مدت استفاده کنم. بعد روز دوم ترشحاتم قطع شد...حالا احساس میکنم همین پوماد که بعد چند ساعت میاد پایین باعث خارشم میشه.
البته چیزیم ازش نمونده نمیدونم ادامه بدم یا قطع کنم
man 3sale ke ezdevaj kardam va haghighatesh inke aslan behdashto roayat nemikardam.tooye in 3sal baraye avalin bar 5mahe pish raftam doktor va fahmidam ham ofunate gharchi daram va ham zakhm.va albate kist ham dashtam.doktor baraye kistam va gharcham daro dad va goft hafteye bad baraye freeze kardan beram pishesh.vaghti raftam goft gharcham khoob shode.freezam kard va bad az 40 shab ke dobare morajee kardam goft ham zakhmam khoob shode va ham gharcham.ama man baz ham tarashohate sefide bedoone boo daram.roozi 2,3 bar bayad lebasamo avaz konam.kharesh ham ziad nadaram.be nazaretoon momkene dobare zakhm gerefte basham.bana be dalayeli felan nemitoonam baram pishe doktor..
2706