2726
عنوان

بچه ها از قیمت پارچه خبر دارید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 54 پست
ديروز بازار بودم پارچه واسه لباس خونه مترى 50

واااا خب آماده که ارزون تره بیستم هزینه خیاط بدم مگه عقلم کمه برای یه لباس تو خونه گل گلی ۱۵۰ بدم 😐😐

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
[QUOTE=82806451]وای من چند ماه پیش کرپ از عبدل اباد خریدم متری ۱۸[ چ خوب  من پارسال از اونجا ...

نه والا من خواهرشوهرم خیاطه یه جا منو میبره میخرم نمیدونمم دقیقا کجاشه

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐
واااا خب آماده که ارزون تره بیستم هزینه خیاط بدم مگه عقلم کمه برای یه لباس تو خونه گل گلی ۱۵۰ بدم 😐 ...

اره دقيقا

من پارچه ساتن خريدم واسه سفره هفت سين مترى 12 بود

تنها پارچه ارزونش😂

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
واااا خب آماده که ارزون تره بیستم هزینه خیاط بدم مگه عقلم کمه برای یه لباس تو خونه گل گلی ۱۵۰ بدم 😐 ...

خیاط بیست بگیره  که خیلی خوبه.   واسه یه درز گرفتن   تهران ۵۰ میگیرن،  حالا لباس بدوزن.....

امروز برای مادرم پارچه خریدیم متری۴۸ شانتون کرپ باربی متری۸۵ پارچه سوزن دوزی متری۲۵۰ پارچه نخی گل ...

بازم ۳۰ عالیه ...شما از کجا خریدی عزیزم؟؟

خیاط بیست بگیره  که خیلی خوبه.   واسه یه درز گرفتن   تهران ۵۰ میگیرن،  حالا ...

خواهرشوهرمه ازم ارزون میگیره اما همونشم نمیصرفه آماده بگیرم والا راحت ترم

2706