1147
1226
عنوان

بچه ها از قیمت پارچه خبر دارید؟؟

438 بازدید | 54 پست

میگن گرون شده من دوتا لباس تو خونه ای میخوام بدوزم متری چنده مثلا پارچه های نخی گل گلی

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
کرپ میدونین چند شده متری؟؟

وای من چند ماه پیش کرپ از عبدل اباد خریدم متری ۱۸

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐
1233
نخی قواره ای هفتاد هشتاد

وای شوخی نکن😲یعنی هر لباسیو باید صد و خورده ای پول پارچشو بدم؟؟!! اونن لباس تو خونه؟

[QUOTE=82806451]وای من چند ماه پیش کرپ از عبدل اباد خریدم متری ۱۸[

چ خوب

من پارسال از اونجا متری سی و پنج خریدم!! از جای خاصی تو عبدل آباد خرید میکنی؟؟

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازمه  
کرپ میدونین چند شده متری؟؟

من شهریور  گرفتم   ۵۰ تومن.

مردم  ایران یعنی من، یعنی تو!  تو مطالعه کن، رفتارهای اجتماعی نامناسب رو  اصلاح کن و به منم یاد بده،  با مهربانی😍  نه با لحنی که "تو بی فرهنگی و من با سواد و متمدن!! هیچکس کامل نیست....    #محمود قادری
1167
ديروز بازار بودم پارچه واسه لباس خونه مترى 50

واااا خب آماده که ارزون تره بیستم هزینه خیاط بدم مگه عقلم کمه برای یه لباس تو خونه گل گلی ۱۵۰ بدم 😐😐

از تابستون   دقیقا   قیمتا   حداقل سه برابر شدن.

مردم  ایران یعنی من، یعنی تو!  تو مطالعه کن، رفتارهای اجتماعی نامناسب رو  اصلاح کن و به منم یاد بده،  با مهربانی😍  نه با لحنی که "تو بی فرهنگی و من با سواد و متمدن!! هیچکس کامل نیست....    #محمود قادری
1241