2726
عنوان

شوهراتون متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 22492 بازدید | 915 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هردوتامون مردادی وبا احساس

شوهر من مردادیه خیلی سخته خیلی باید با سیاست باش برخورو کنم بداخلاق و مرد سالار ولی به کلمه مرد واقعی ولی من دوست داشتم دوست و رفیقم بود که نیست همش باید حواسم باشه چی میگم چی نمیگم چیکار کنم بدش نیاد یوقت چیزی اشتباه نگم

2728
دقیقا نازکشیدن تو خواب باید ببینی شوهرمنم آذره افتصاحه افتضاحه...  از کاه کوه میسازه، قهر و ش ...

همه اینا که گفتی شوهرمن و خانوادش دارن احتمالا ترک نیست اگه میگه طلاق بگیر و مهریتو بگیر والا راحت بشی برو درس بخون برو سرکار انشالا یه ازدواج بهتر 

مرداد  سلطان  پادشاه  مغرور خاص عاشق  مهربون  دست و دلباز  ...

الان چیه بنظرم که خیلی سختن و باید با ییاست لاهاشون رفتار کنی خیلی میخوان رییس باشن و حرف خودشون پنهان کار دعوایی بداخلاق خانوهده دوستی محبتو دارن ولی خیلی خصوصیات سخت دیگه ایی دارن من بیشتر مرد رفیق دوست داشتم که هیچ سیاستی نخواد زندگی باهاش که نشد خودم اردیبهشتم رفیقم دوستم ولی بایه مردادی باید زززززززززن باشم فقط 

شوهر من مردادیه خیلی سخته خیلی باید با سیاست باش برخورو کنم بداخلاق و مرد سالار ولی به کلمه مرد واقع ...

رفتار آدمها به تربیت خانوادگیشونم بستگی داره دوستم 

شوهر من اینجوری نیست اصلا 

با اینکه مردادیه

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
الان چیه بنظرم که خیلی سختن و باید با ییاست لاهاشون رفتار کنی خیلی میخوان رییس باشن و حرف خودشون پنه ...

من این تجربه رو ندارم راستش 

خودمم دوس داشتم با یه مردادی ازدواج کنم همسرم عالیه ، خیلی باهاش راحتم ، رفیق و دوست و همسر و همه چیزمه 

پدرمم شهریوریِ ، اونم فوق العادس 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
بهترینشو نمیدونم ولی بدتریش خرداده😂😂😂

یه سوال گلم ؟؟ خردادی ها محبت کلامی ندارند درسته ؟؟شوخ و مهربون نیستن و بلد نیستن جملات عاشقونه بکن درسته ؟؟ میشه پاسخ بدید چه ویژگی بدی دارند ، من مجردم برای اینده میخوام 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
آروم.... بسیار بسیار کم حرف...‌ کم رو... بابقیه خیلی تعارف داره... دست دلباز... زودهم ازکوره درمیره. ...

گلم یه سوال اقایون خردادی محبت کلامی ندارند درسته ؟؟یا مثلا بلد نیستن همسرشون رو سوپرایز یا شاد کنند و شوخ نیستند درسته ؟؟برام مهمه لطف کنید پاسخ بدید 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
یه سوال گلم ؟؟ خردادی ها محبت کلامی ندارند درسته ؟؟شوخ و مهربون نیستن و بلد نیستن جملات عاشقونه بکن ...

والا من شوهرم خردادی نیس عزیزم..ولی اطرافیان ک خردادین اینجوری نیستن خوبه اخلاقشون فقط ثبات ندارن

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
گلم یه سوال اقایون خردادی محبت کلامی ندارند درسته ؟؟یا مثلا بلد نیستن همسرشون رو سوپرایز یا شاد کنند ...

دقیقا شوهر من همینطوره اصلا بلد نیست کلامی محبت کنه نمیدونم خجالت میکشه یا چی😐😐 چندبار بهش گفتم چرا نمیگی دوسم داری میگه خودت نمیدونی چند سال عاشقت بودم وازین حرفا میگم ما زنا اینطوریم نیاز داریم هی بهمون یاد آوری کنید فایده نداره شاید اینم یکی از خصلتای خرداد ماهیا باشه

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2706