2737
2734
عنوان

شوهراتون متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 22497 بازدید | 915 پست
شوهرخواهرم اعجوبس همه خصوصیات بدو یجا داره..😐 عاشق خانواده و فک و فامیل خودش..یعنی بخاطر فامیلاش با ...

نود درصد مثل شوهرمنه، این شوهر خواهر آذرماهیت...وای

اینم نتیجه تربیت بد خانوادشه.

اونروز زنگیدم ننش ، میگه فحش و بد و بیراهش ب این و اون مهم نیس، همه میگن! عادی داره جلوه میده!!!!! شما نباید ناراحت شی، مگه باشماس

میخاد خودشو خالی کنه!!!

فکرکن ب سیاست، ب فوتبال، بیرون تو ترافیک همه چی دری وری میگه

تهشم میگه باعثش تویی! اعصابم ازتو خرده!!!! 

البته بابای این نفهمی و کم شعوری داره، اما دست بزن نداشته، باباش اونجور که گفتی بابای اون بوده نیس.

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
کلا مردهای دور و برمو که دیدم از تیرماهی ها زیاد خوشم نیومد خییلی غد و یکدنده و حرف حرف خودشون و کین ...

خداروشکر کن آذر نیس. وای وای وای

آذر یعنی آتش، واقعا آتشه اخلاقشون و زندگی باهاشون

عین آتیش فقط میسوزونه و جز میده. تودار. کنترل گر، اه اه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آذرماهی،بی احساس بی احساس بی احساس خشک،مغرور،رفیق باز،ب شدت خسیس،مرموز،خیانتکار،خوش گذرون،بدزبون،خود ...

شوهرمنم آذره این سه صفحه آخر گفتم بدیاشو.

رفیق باز و خیانتکار و خوش گذرون نیس. بقیشو هست ...خسیس نمیدونم اما حسابگره و مادی. سر مادیات چ دعواها که نکرده...

گفتی بود، مگه جداشدی؟ خوشا به حالت واقعا

چهارسال با همچین موجودی زندگی کردم به شدت مغرورولجبازالان 9ماهه خونه پدرمم میدونم دوستم داره ولی غرو ...

شوهرمنم بشدت عین مال توعه. غرورش خداشه....اخلاق سرطان،آذر

البته فقط معتاد نیس...

منم از دستش بارها تا پای طلاق رفتم

فقط چون بابام بدتره خلقش مجبورم ادامه بدم بااین

2731
خداروشکر کن آذر نیس. وای وای وای آذر یعنی آتش، واقعا آتشه اخلاقشون و زندگی باهاشون عین آتیش فقط می ...

واقعا 

مرد آذری نداریم ولی خانمای آذری فک کنم خوبن

شوهوم که اسفندیه اینقدرر که خونسرد و بیخیااه که نگو  

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین
دقیقا نازکشیدن تو خواب باید ببینی شوهرمنم آذره افتصاحه افتضاحه...  از کاه کوه میسازه، قهر و ش ...

وای چه وحشتناک خدا صبرت بده 

متاسغم 

خسته نباشی دلاور

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین
عزیزم شوهر منکه اصلا حرصش درنمیاد اتفاقا اون خییلی حرص منو درمیاره..کلا ادم خونسردیه و الکی حرص نمیخ ...

من یه بار تونستم بیا رمز موفقیتمو بهت بگم😂😂

تلفنم زنگ خورده بود جلوی اون دوستم بود من همیشه تماسامو جلوی جمع جواب میدم ولی خواستم حرصش بدم مثلا ذوق زده شدم پاشدم رفتم مترها دور تر و حرف زدم😂😂

اونم بچم لبو شده بود اخرشم طاقت نیاوردم گفتم دوستم بود😑

كجاست؟ كي؟ كسي كه بشه به تنهايي ترجيحش داد.
2738
2706