2726
عنوان

شوهراتون متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 22492 بازدید | 915 پست
بدترین مردا مردای شهریوره ینی مزخرف تراز شهریوری ندیدم ۸تا مرد شهریوری دیدم که فاجعه بودن مردای ارد ...

مرد آذر ماهو ببینی فکرکنم  مدال بدتریتو بدی ب اون !

از کاه کوه میسازه/ قهر قهرو / خشک/ ص ۲۸ و ۲۹ گفتم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید ک اینو میگم پس ب چیه این زندگی دل بستی؟ چرا داری عمرتو فدا میکنی؟ ازش بچه داری؟

هیچی. بچه ام ندارم

چون بابام ازین بدتره، گفته جداشی باید الزاما بیای باما زندگی کنی

بخاطر همین موندم

بین بد و بدتر، بد رو انتخاب کردم.

اها راسی تالاسمی مینور داره، زود ان زالی، قوی نیس تو بحث غریزی

دماغش شکسته، تو قلبش سوراخ بوده نگفته بودن، سنگ کلیه ای

یه پاشم یه ذره متفاوت ازون یکی برمیداره

منم درکمال صحت، حجاب، ظاهرخوب،تحصیلات بالا،ذوق و شاعرانگی و دنیای عاطفه و شعر و تدبیر زندگی ،سلیقه، از یه خانواده باجایگاه بالای اجتماعی باشغل پدرم که مسول بود و سری تو سرا ...

ازهرلحاظ ماچندپله بالاتر بودیم و من انسانیت ب خرج داذم تازه قبولش کردم

بااینکه مادیاتیم نداشت، گفتم ب امید اخلاق و محبت و نماز روزش میرم

اینم جوابم

هعییییی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

تازه ایشون یه کارمندساده باحقوق دو سه تومن بود که من با صدتا حرف ازش شنیدن و تحمل غرها و دعواهاش ، صاحب سه تا خونه کردمش تو تهران ظرف شش هفت سال زندگی.

کیه که قدر بدونه

2728

اي خدااااا  جون شما ميام اينجا تاپيكت ميخونم اينقد عصبي ميشم از دست بعضي مردا حيف اين گل هاي لطيف خوشگل نيست ك اذيت شن دعا ميكنم هر مردي زنشو اذيت ميكنه ب بد ترين بلاي ممكن گرفتار شه داغ دارا بگن امين

خدا رو شكر شوهر من يكي از بهترين هاي روزگاره واسه همتون زندگي سالم و پر عشق ارزو ميكنم خواهر هاي گلم قدر خوتونو بدونيد هيچ از خودتون بهتر نيست 

آذر.. احساساتی، خودشیفته..خیلی از خودش تعریف میکنه😁 اهل رئیس بازی، خیلی لجباز و حرص دربیار..خونسرد ...

احساساتی ک نه

صفحه ۲۸ و ۲۹ رو بخون، آذری منکه تهشه !!  جز دهنده اعظم

خلاصه نوع بدش گیر شما افتاده عزیزم ، چون من مردای آذری دیگه رو هم ک دیدم فوق العاده مهربون وخانواده ...

چه جالب..ولی من هر مرد آذری دیدم خیلی بد قلق بوده..شوهرخواهرم آذریه افتضاحه..شوهر خودمم آذریه حالا یکم ملایمتر..اما اصلا فوق العاده مهربون و اینا نیستن..

میگم حرص مردای اذری رو چطوری باید در بیارم😂

عزیزم شوهر منکه اصلا حرصش درنمیاد اتفاقا اون خییلی حرص منو درمیاره..کلا ادم خونسردیه و الکی حرص نمیخوره..😅منکه نتونستم تا حالا حرصشو دربیارم..

جدی؟؟ پس خدا بهتون صبر بده..خیلی سخته کنار اومدن با همچین اخلاقایی..😐 منکه خیلی غصه خواهرمو میخورم. ...

خودمم خیلی غصه خودمو میخورم😂

دیگ شانس ما بوده دیگ اینشکلی دهنمون سرویس بشه😢

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
بابای من و داداشمو دامادمون هر سه تاشون آذرین بنظرم اصلن بلد نیستن ناز زن بکشن براشون بی معنی منکه ...

دقیقا نازکشیدن تو خواب باید ببینی

شوهرمنم آذره افتصاحه افتضاحه... 

از کاه کوه میسازه، قهر و شر میندازه، بعدم قهرمیکنه و میره عین سنگگگگ

منم برم منت کشی پسم میزنه

منم خدایه عاطفه و ذوق و شعر بودم، نابودم کرد

اصلا خطاهای خودش رو نه حالیشه نه می پذیره نه دلجویی میکنه.

ب همه چیم کار داره، کار ، درس، حجاب ، انقد به همه چیم گیرداده شرانداخته ک خدا بدونه. 

همه چیمو میخاد کنترل کنه اما انگار من باهاش غریبه ام و اصلا از درونیات و افکارش نمیگه، کلا ذهن بدبین ب مردم داره،مو رو ازماست میکشه

همیشه اون باید اذیت کنه، اگر من بخام یکبار تلافی کنم بدتر پدرمو درمیاره که پشیمون شم.چی بگم که فقط والدینشو نفرین میکنم، بعد جالبه تهشم اونه که میاد میگه طلاق! هرسری اگر من جواب اذیتشو بدم ، حرف طلاقو الم میکنه سرطان.

زن صفته پرتوقع و زودرنج و مسخره ، زود بهش بربخوره... اه اه

ص۲۸ و ۲۹ گفتم

به نظر منم ربطی نداره برادرم و شوهرخواهرم و همسرم هرسه فروردینی هستن ولی خصوصیاتشون شبیه نیست 

شوهر من آبانی به شدت عصبی بد اخلاق تند خود خواه 

اما کسان دیگه میشناسم اصلا این طور نیستن همه چی به تربیت خانواده مربوط هست 

ای جااان قلب من اشفته ی دلداده نرنجااان از مردای اذری بیشتر بگو😍

از مرد آذر خیلی مراقب باش، ص ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ حرفامو بخون

😁 معلومه خیلی پیگیریا..نمیشه که همه خصوصیاتشون یکی باشه معمولا تربیت خانواده و .. هم خیلی تاثیر دار ...

چقد شبیه شوهرمنه

البته این سرطانه

اینم خداش ننه باباشن

بشدتم گیره، تعصبات خانمان برانداز

با رفیق و همکار نیس، چون اعتماد نداره ب ملت چندان، بدبینه

بعدم درظاهر موجه. و ظاهرفریبه،باطنش دهن سرویس میکنه. از هر مسله ی بی ارزشی دعوا راه میندازه روانی، بعدم میگه تقصیر جنابالی بود !!!

قدرنشناس ، لجوج کینه ای 

بسم الله😲😲😲 از هرچی بدم میومد سرم اومد😐😐

نه شوهر من قوی نیس تو غریزه

البته این احتمالا بخاطر بحث جسمی و فیزیولوژی اینطوره و اینکه اعصاب ضعیفشم موثره.

2706