2726
عنوان

شوهراتون متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 22496 بازدید | 915 پست

شوهرم اردیبهشته.....خیلییییی لجبازه...اووووووف

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تیر.حسابگر.مهربان.ساده.زود رنج.قهر قهرو.دل نازک.دست ودلباز.اینا خصوصیات شوهرمنه

منم تیرم اما دقیقا همین خصوصیاتودارم 😎البته دخترهستم 

تیرماهیاخیلی دل نازک وزودرنجن اماخیلیم مهربون واحساسین❤

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
آبان هوووووف مغرورمغرور حرف حرف خودشه بعضی وقتا ازش بدم میاد از بس رو من سلطه داره😔

خودت متولد کدوم ماهی؟

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
منم نامزدم اردیبهشته زندگیتون چجوره 

خوبه اگه باهاش مهربون باشم جونشو میده.مواقعی که عصبیه اصلا باهاش حرف نمیزنم خودشم تنهایی رو ترجیح میده تا آروم بشه.پدرخیلی خوبیه.خوب خرج میکنه اما حواسشم جمه دخلو خرجش باهم بخونه..امیدوارم زندگی خوبی داشته باشین😍

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...
ولی خوبم توشون هست  نمونش شوهر بنده. خداروشکر  خیلی باسیاست دست ودلباز و خونگرم و بااحساس ...

دوستیمو قبول کنین کارتون دارم مرسی❤❤❤

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
2706