2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

از بهداشت پرسیدم گفت طلاق مشکل روانی مادر و کلی شرایط جور واجور ک دیت نیافتنیه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

شما اگه شیر کافی برای نوزاد نداشته باشی بهداشت معروفیت می‌کنه واونجا بررسی می کنن میزان شیر رو واکه واقعا شیر نداشته باشی شیر یارانه ای میدان یا نامه از دکتر داشته باشی که مثلاً بیماری خاص داری مثل صرع هپاتیت و افسردگی شدید

دختر من وقتی بدنیا اومد وزن تولدش خوب بود.اما بعده 3 ماهگی اصلا وزن نمیگرفت.چون شیرم اب بود و براش کافی نبود.چون میبردم مرکز بهداشت برا مراقبت.گفتن هر 20 روز ی بار بیارش برا وزن گیری.منم متوجه نشدم میخوان شیرخشک یارانه ای بهش بدن. .اما بعده 2 بار که بردم فرستادن پیش متخصص کودکان مرکز بهداشت.اونجا یه چکاب کامل انجام داد از دخترم و یه فرم پر کرد و 12 تا کوپن داد.

اما ما یه مرحله گرفتیم دیدیم دخترم علاقه ای بهشون نداره.

خودمون آپتامیل گرفتیم براش. اونارم هر ماه میگرفتیم میدادیم به یکی از فامیلامون که بچه ش شیرخشکی بود.

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

اگر ازنظر مالی مشکلی ندارین بهتره شیرخشک های دولتی رو استفاده نکنین

کیفیت شیرخشک های دیگه رو ندارن . خیلی وزن نمیدن برای نی نی ... موقع درست کردنش تو شیشه شیر نوزاد خوب حل نمیشن... یه جور خاصی هستن ! من که حس خوبی بهشون نداشتم . پسرمم دوست نداشت

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

دختر من وقتی بدنیا اومد وزن تولدش خوب بود.اما بعده 3 ماهگی اصلا وزن نمیگرفت.چون شیرم اب بود و براش ک ...

من شیرخودمو میدم،وزن گیریش خوبه،ده ماهشم هست ولی وزن گیریش بایه قوطی شیرخشک خوبه ،اگه لهش ندم گشنگی میکشه،فکرنکنم بهم. بدن ،شماچی فکرمیکنین؟

2706