2733
2734
عنوان

بدووو طرفدار کدوم پایتختی

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
ن فک نکنم

میذاره. سینمایی پایتخت رو قراره بده

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

همه ی موارد😍😍😍

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
فکر کنم من تنها کسی ام که حتی یه قسمت از پایتخت رو ندیدم

منم سالهاي پيش نديدم همش به گردش مسافرت خارج از ايران فقط عيد ٩٧ پام شكست كل عيد تو خوونه ديگه پايتخت ديدم باحال بود 

hair coloris ~ hair keratin 
بیشتر پایتخت ۵‌ ک واقعا صحنه های سوریه اش بی نظیر بود خدا حفظ کنه مدافعان حرم رو 😊

بله همش عالی ولی 5 هم بیششتر

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
2706