2733
2734

من ۱۷بهمن لکه بینی هام به مدت پنج روز طول کشید۲۲بهمن تا۲۸کاملا پریود شدم به مدت۷روز روز ۸و۹سیکل لکه بینی داشتم امروز که۱۰سیکلمه کاملا خونریزی دارم یعنی علتش چیه دارم سکته میکنم...تاحالا اینجوری نشدم اولین باره لتروزل مصرف میکنم یعنی بخاطر قرصا ؟؟۱۲سیکل سونو دارم

میشه لطفا یهصلوات برای تو راهیم بفرستین.

من خوردم همچین چیزی نبود

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم همچین چیزی ندیدم 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم

میشه به تاپیک منم سر برنید🙇

الو سلام ببخشید منزل خداست؟منم همون مزاحمی که اتفاقا اشناست♡هزارباردلم گرفته این شماره رو♡ولی هنوز چراپشت خط درانتظار یک صداست♡شما که گفتی واجبه جواب سلام هرکسی ♡چی شدبه ماکه رسیدحساب بنده هاجداست♡اجازه میدی که برات یکم درد دل کنم♡آخه شنیدم که اسم تومرهم وشفاست ♡حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه♡چون میدونه میشنوی وقتی تواین حال وهواست♡الو دوباره قطع ووصل سیم هاشروع شده♡الومنو ببخش اگه دوباره مزاحمت شدم ♡دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست 😘بالایی خیلی دوست دارم
2738
چرا اینجوری شدم من😭😭😭😪😪

الانم تموم نشدی ینی؟

ن گلم. شاید عفونتی کیستی چیزی باشه

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
چرا اینجوری شدم من😭😭😭😪😪

برو دکتر چون دیگه اونوق قرصا فایده نداره ک .نمیتونی نزدیکی کنی

ن گلم. شاید عفونتی کیستی چیزی باشه

نه بابا قبلش سونو دادم کیست ندارم عفونتم ندارم...یه بار سقط داشتم میگم نکنه سقط باشه تست دادم منفی بود

میشه لطفا یهصلوات برای تو راهیم بفرستین.
2706