2726
عنوان

وقتی احساس میکنی دلگیرترین ادم دنیایی!!!!!چیکارمیکنی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 90 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راضی نمیشن میگن تو نمیفهمی اگه میفهمیدی زندگیتو درس میکردی نه که بشی واسه ما ننگ خیلی ناراحتم  ...

عزیزم یعنی چی یه کاری کن مامانت زنگ بزنه! 

کسی کسی رو بخواد ده بار جواب منفی بشنوه هم بازم اقدام میکنه! اون اگر ادم خوبیه و دوستت داره باید رضایت خونوادتو هرطوری ‌‌‌شده بگیره! 

ب نظرم داری خودتو کوچیک میکنی! تا یه چیز بشه اونجام  بهت میگن خودتون زنگ زدین! ما اگز می‌خواستیم دوباره خودمون میومدیم! ببین باقبلی چ کردی ک الان دنبال پسر مایی! 

2728
من ۲۱ سالمه اون اقا هم ۲۳ خیلی ادم کاری و باعرضه ای هستش با ماشین کار میکنه میگن ماشینش کهنس و خونه ...

ببخشید ولی واقعا سنتون کمه! جفتتون! 

اون اقا هم تو سنی هست ک باید عشق چشماشو کور کنه ن اینکه بگه مامانتو راضی زنگ بزنه خونمون! ب نظرم مادر اون اقا هم راضی نیست و یه شرطی برا پسرش گذاشته ک نشدنیه! متاسفانه ایشونم تحت تاثیر حرف مادر ب شما اینو گفتن (حالا خواهر پدر یا هرکسی از طریق ایشون ازتون خواستگاری کرده) 

منم قبلنا خیلی گریه میکردم اخه گذشته تلخی دارم

خیلی سرزنش و تهمت وهمه چی میشنوم

الان مدتیه فقط صبر میکنم وحتی جوابم نمیدم

صبر اوج احترام به حکمت خداست

خرم  آن روز کز این منزل ویران بروم....
ببخشید ولی واقعا سنتون کمه! جفتتون!  اون اقا هم تو سنی هست ک باید عشق چشماشو کور کنه ن اینکه ب ...

سنش کمه ولی یه شخصیتی داره که بیشتر از سنش میفهمه 

و اینکه واقعا قبول دارم که خانواده خودم خیلی بی احترامی کردن بهشون روز خواستگاری 

و ااینکه خودش خواستگاری کرده ازم یعنی نظر خودش بوده و خانوادشو راضی کرده و مادرش خیلی زن و خوب و متطقی هستش

سلام دوستان من دو روزه که سمت چپ سرم بی حسه به نظرتون مشکل جدی هستش ؟ کسی تا حالا واسش پیش اومده؟؟ ...

برو دکتر زنداداشم همینجوز بود..نرفت نرفت تا الان همه بدنش همینجورشد مث دیوونه ها قرص میخوره

نی نی یار کاربریم کو😭😭

من اگه پول داشته باشم یه چیزی میخرم

حالا یا آنلاین یا خودم میرم میخرم 

اگه پول نداشته باشم آرایش میکنم عکس میگیرم

میرقصم 

ویدیو درست میکنم 

نگا میکنم حال و هوام عوض میشه

Instagram📷me_in_netherlands 
2706