1147
1226

ندونم فک کنم فردا باشه

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

ادا بازی چیه؟

آن خدایی که به قلبم غم دادخود او باران داد...زندگی با عطش ثانیه ها میگذرد...میشود ثانیه را جریان دادمن #خدا را دارم...آن خدایی که به هنگام غمم میگریدو به هنگام خوشی های دلم میخنددشعر من باز پر از صحبت بی قافیه گی ستمن #خدا را دارم...اوست هر قافیه و وزن و صدااوست جاری به دل ثانیه هاهمه بارانها، همه جریانها، همه تاب و تب دل، تپش ثانیه ها...پر از صحبت اوستبا دلم میخوانم:من #خدا را دارماللهم صل علی محمد وآل محمد....
1156

چیشده؟؟؟؟🤔

آهای عالیجنااااب،عشق     فرشته ی عذاب،عشق     حریف تو نمیشهههه     این قلب بی صاحاب،عشق   منودیوونه میخوااااای     تو اینجوری خوشی،عشق          ولی بازم دمت گرم      چه زیبا میکُشی عشق  
تو تبلیغش که گفت هست 

تبلیغ چی🙁

آهای عالیجنااااب،عشق     فرشته ی عذاب،عشق     حریف تو نمیشهههه     این قلب بی صاحاب،عشق   منودیوونه میخوااااای     تو اینجوری خوشی،عشق          ولی بازم دمت گرم      چه زیبا میکُشی عشق  

مهمون تبلیغ میکرد که ...اون خانم اخبار گو النیرا شریفی مقدم  و شوهرش ...نمدونم برا امشبه یا فرداشب یا جمعه

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد💑چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند 
1221