2737
2734

خواهششششششش میکنم گوشی تبلت ندید 

خودتون هم نداشته باشید یا خیلیی محدود گوشی دستتون باشه 

خاک بازی گل بازی 

اب بازی 

استخر توپ 

نقاشی 

قیچی وکاغذ و...

تلوزیون کم 1 یا 2 ساعت درطول روز

اسباب بازی فکری 

یک تا دوساعت بازی با همبازی خیلیییی مهم 

پارک 

و...

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسر ۱۸ ماهه من عاشق گوشیه همه بازی ها رو بلده و بازی میکنه به هیچ روشی نتونستم ترکش بدم

بازیا رو حذف کنین  

البته پسر من  بازی میکنه  ولی تایمش زیاد نیست

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
خواهش میکنم نکنید این کار 

نمیدونم چیکارش کنم بخدا خودمم عصبی میشم میبینم بجای اسباب بازی با گوشی بازی میکنه 

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
2738
نمیدونم چیکارش کنم بخدا خودمم عصبی میشم میبینم بجای اسباب بازی با گوشی بازی میکنه 

میدونید چه اسیبی دارید به مغز اعصاب رشدجسمیش چشمهاش و.. وارد میشه 

به مرور تاثیر بد میزاره 

سرگرمش کنید 

من پسرم 7 سالش 

اصلا خودم گوشی ندارم 

همسرمم گوشیش معمولیه پیشرفته نیست 

خودمم با کامپیوتر میام اونم کم 

کلاس مهارتهای زندگی میرم اتادن گفتن ازتون خواهش میکنم گوشی ساده داشته باشید بزارید بهتون بگن عقب مانده امل و.. 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

پسر منم سه و نیم سالس

تی وی بینیم زمانی که من کار دارم 

کارمم تموم شد مغازه بازی .جنگ بازی.خاله بازی.نقاشی.کاغذ رنگی و اینا میاریم مثلا کاردستی درست میکنیم البته اون فقط ریز ریز میکنه خخخ

وقتی هم خسته شم میگم بیا برای هم تعریف کنیم چه کارای کنیم دراز میکشم رو تخت یکم حرف میزنیم دیگه میره برای خودش بازی میکنه 

مشکل من اینه که زود خسته میشه پسرم از یه بازی.

دو روز در هفته هم کلاس میریم اما هوا سرده پارک و اینا نمیبرم هفته ای یبار شهر بازی

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

پسر من هم 4 ساله است. از 8.5 صبح تا 2.5 صبح مهده. تا برسیم خونه 3 است. خونه هم معمولا خودش بازی میکنه با ماشین یا لگو و گاهی هم با خواهرش. تلویزیون خیلی کم میبینه. موبایل هم حدود 0.5 ساعت تا ماکزیمم 45 دقیقه. ما تایمر می گذاریم و زنگ زد ازش میگیریم. اول خیلی عصبانی میشد ولی الان پذیرفته...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

بازیاشو یکی یکی پاک کنید، بگید چون زیاد استفاده کرده این اتفاق برای تبلتش افتاده. یا وقتی شـارژ باتری تموم شد، یه شارژر دیگه بهش بدید که کار نکنه و نتونه با تبلت بازی کنه، یا اگر باتریش درمیاد، در بیارید تا کلا روشن نشه. بذارید از سرش بیوفته. بعد کارها و بازی‌هایی که دوستان دیگه پیشنهاد دادن به بچه یاد بدید که همزمان چشم و دست و تمرکز و حواس مختلفش تقویت بشه. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

والدین زمانی بدست بگیرین که در معرص دید بچه نباشه یا خواب باشه

بازیهارا پاک کنید ووشی رو بزارین دم دستش وبگین ویروسی شده پاک شده کافیه 3روز تحمل کنید درست میشه

در این مدت چندتا بازی فکری مناسب سنش بخرین یا شبها غدای فرداتون اماده کنید تا فرداش ساعت بیشتری باهاش بازی کنید 

2706