2726
سلام گلم تورو خدا میشه جواب منو بدید منم سال پیش ی سقط داشتم  چند نفر گفتن چله سنگینی بهت افتا ...

عزیزم گفتنی نیست

یه سری دعارو باید باهاشون غسل کنی و بسوزونی 

من که نمیدونم دعاها چی هستن 

برو پیش یکی که سرکتاب با قران باز میکنه بهش بگو تا بهت دعا بده

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ی بار ی خواب دیدم ک ی دختر لخت ک عجیبو غریبه ی چیزی داد دستم منم از ترس شکستم اون دختره م تا شکس ...

منم از این مشکلات و خواب های عجیب و غریب و جنسی زیاد داشتم. به طور اتفاقی یه نفر بهم پیشنهاد داد موقع خواب چهار قل بخونم. خیلی خوب جواب داد و تاثیر زیادی دیدم. ذکر لا حول ولا قوه الا بالله هم خیلی تاثیر داره.

2728
والا مامانم و مادر شوهره خواهرم واسم انجام دادن یک سال و نیم باردار نشدم ولی بعده چل بری دو ماه بعدش ...

سلام خوبید من ۶ ماه هست اقدام کردم اما باردار نشدم ، خواهر ۲۹ روز قبل از من عقد کرد من بعدش عقد کردم ینی خواهرم کع ۲۹ روز از عقدش میگذشت در مراسم عقد من بود ینی میشه چله اش ب من بیوفته؟

سلام خوبید من ۶ ماه هست اقدام کردم اما باردار نشدم ، خواهر ۲۹ روز قبل از من عقد کرد من بعدش عقد کردم ...

جاری من تو عروسی من حامله بود بچش سقط شد.البته اون مشکل بزرگتر داشت

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
مشکل داشتم مشکلم حل شد چله گرفتم بعد چله باردارشدم البته ی جورای خیلی اذیتم شدم

چجوری چله میگیرین یا بقولی میبرن؟

اصلا من از کجا باید بدونم که چله بهم افتاده یانه باید برم پیش دعا نویس کتاب باز کنه بگه؟؟؟؟؟؟

چجوری چله میگیرین یا بقولی میبرن؟ اصلا من از کجا باید بدونم که چله بهم افتاده یانه باید برم پیش دعا ...

من کسی بهم نگفت چله داری.من چله گرفتم تو ی گروه تا ۴۰روز حدیث کسا خوندم.بعدش باردارشدم باید چهل نفر بشین هرروز ب نیت ی نفر دعا بخونن.من کلا ۱۰نفر نبودن من خودم خوندم تاچهل روژ

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
واسه من از این ملاها قدیمی انجام دادن خودم اعتقادی نداشتم ولی خداییش بعد دو ماه باردار شدم 

سلام میشه آدرس همون مولا رو بدی خیبر ببینی

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد...