2726
عنوان

به کمک احتیاج دارم

177 بازدید | 16 پست

خانوما من سه ساله ازدواج کردم 

اما یارانمو جدا نکردم مامانم میگرفت الان باردارم میخوام با همسرم یارانمونو جدا کنم 

مامانم نمیزاره مدارکش و نمیده شناسنامه و کارت ملیشو نمیده برم اقدام کنم دیگه خسته شدم از دست خانوادم 

نیاز مالی ندارم اما کارای مامانم خستم کرده 

تو این سه سال هر چی براش کار پیدا کردم نرفت فقط ازم پول میگیره دیگه بهش گفتم سالمی جوونی برو سرکار برادرم هم تن پروره کار نمیکنه 

دیگه نمیخوام نه خرجشونو بدم نه بزارم یارانمو بخورم 

همسرم خیلی مرده که تا الان هیچی نگفته 

به نظرتون واسه یارانم چیکار کنم کجا اقدام کنم وقتی مدارک بهم نمیده 

راهنماییم کنین 

به نظر من یارانه چندر غاز پوله و نظر شخصی خودم اینه که هیچ وقت این اجازه رو به خودم نمیدم از پدرم و مادرم بعد ازدواجم طلب چندرغاز پول کنم و بگم بهم پسش بدین

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیرم  مدارک اونا رو نمیخوای. کپی قباله ازدواجت و کپی شناسنامه.ببر پلیس + ۱۰

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

نيازي به مدارك خانوادت نيس

مدارك خودت و همسرتو ببر دفتر پيش خوان خودشون انجام ميدن

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
توی سایت نوشته مدارک سرپرست یارانه خانواده لازمه  مادرم شناسنامه و کارت ملیشو نمیده

سایت چرت نوشته. من تازه جدا کردم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
عزیرم  مدارک اونا رو نمیخوای. کپی قباله ازدواجت و کپی شناسنامه.ببر پلیس + ۱۰

ممنون از راهنماییت اگه عاصیم نکرده بودن نمیگرفتم 

خسته شدم سه ساله دارم خرج برادر و مادرم و میدم بازم طلب دارن ازم انگار 

توی سایت نوشته مدارک سرپرست یارانه خانواده لازمه  مادرم شناسنامه و کارت ملیشو نمیده

سرپرست ميشه شوهرت ديگه

ميگي ما ازدواج كرديم يارانمونو باهم بكنيد

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

مدارک سرپرس خانوار یعنی شوهرتون احتیاجی هم به مدارک مادرتون نیست..

من نامزد بودم شوهرم گفت یارانه مو جدا کردم کارتشو داد بهم  بعد گفت اگه خواستی مال خودتم بگیر کلا کارت دست خودت باشه..

من دیدم بابام بهم خرجی نمیده باهاش درمیون گذاشتم،انقد بهش برخورد حرف ناراحت کننده ای زد بهم....درصورتی که حسابش مسدود بود و تا پارسال یارانه ای هم نمی گرفت اصلا...

منم بعد چند وقت خودم جدا کردم یارانه رو...

اما بیشتر اوقات از روی همون پول به مامانم میدم .....

واقعا شوهرتون خیلی بزرگواره خدا حفظشون کنه

خیلی واقعا 

ممنون از دعای قشنگت 

گاهی میخوام از خجالت پیشش اب بشم وقتی چند دفعه برادرمو ترک داده از اعتیاد براش ماشین خریده 

اما برادرم هر دفعه پولشو خورده اومده در خونمون داد و بیدار کرده 

دیشب که دیدم به همسرم فحش داد برای همیشه قید مادر و برادرمو زدم 

نمی‌دونم چرا باهات درد و دل کردم 

عزیزم حال روحیم خوب نبود 

مامانم میگه چون وضع مالیت خوبه باید خرج ما رو بدی 

میاد خونم میبینه همسرم چیزی خریده برام یا اگه تولدی مناسبتی برام طلا بگیره مامانم ناراحت میشه 

دیگه نمیتونم خانوادمو تحمل کنم 

مدارک سرپرس خانوار یعنی شوهرتون احتیاجی هم به مدارک مادرتون نیست.. من نامزد بودم شوهرم گفت یارانه م ...

خدا همسرت و برات نگه داره آدم گاهی از بعضی رفتارای خانوادش تعجب میکنه 

درک می‌کنم چی میگی کاملا 

2706