2737
2734

ماجرا از اين قراره كه دوستم و شوهرش به ما گفتن با هم بريم بيرون رستوران ما هم قبول كرديم 

خلاصه اينكه قرار ساعت ٨ اونجا باشيم بارون گرفت ما گفتم زشته زنگ بزنيم كنسل كنيم ، ساعت ٧ و نيم راه افتاديم و چون بيرون بارون بود منو شوهرم گوشيمون رو چك نكرديم 

تا رسيديم رستوران ديدم دوستم پيام داده ببخشيد ما كاري پيش اومد برامون هوا هم بارونيه نميتونيم بيايم يعني درست نيم ساعت قبل از قرار

كلي اعصابم از دستشون خورد شد ولي پيام دادم كاش زودتر ميگفتي ما الان رسيديم ولي اشكال نداره انشالله دفعه ديگه!!! 😕 

اونم گفت باشه انشالله (ديگه معذرت خواهي هم نكرد ) 😐

خانما هستيد بقيشو بگم 

نیستیم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خلاصه ما خودمون غذا خورديم ولي همش اعصابم از دستشون خرد بود كه اينجور ما رو گذاشتن سركار 

حالا كه اومدم خونه ميبينم دوستم عكس گردش و تفريحي كه ديروز با شوهرش رفته بودن رو گذاشته اينستا دقيقا همون ساعت كه به ما پيام داد نميايم

2738
منم لايك نكردم عكسشو 😐  حالا اگه لايك نكنم ميگه خوب اينا رو گذاشتم سركار و حالشون رو گرفتيم&n ...

اره بابا لایک کن توام عکس خودتونو بزار 😁😁😁بنویس شام  دو نفری بدون مزاحم

ما کوچیکا خدامون بزرگه ❤️
منم لايك نكردم عكسشو 😐  حالا اگه لايك نكنم ميگه خوب اينا رو گذاشتم سركار و حالشون رو گرفتيم&n ...

البته این حالت برای ما هم پیش اومد با این تفاوت ک خونه ی طرف دعوت بودیم ک کنسل کرده بود..خیلی خندیدیم منو شوهرم..البته شوهرم ناراحت شد😎

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2706