2733
2734
عنوان

چراهمه مردای این سایا مذهبین

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 65 پست
ببخشيد ولى اگه واقعا مذهبى بودن تو سايت زنونه قاطى خانوماى متأهل وول نميزدن 😁 با ٤ تا سلام و آي ...

عزیزم اگه دقت کنی تو حرم ها و امام زاده ها هم یه حاج اقا میاد بین خانوما تا مسیله هاشونو جواب بده..روضه های درخواستیشونو بخونه

بعضیا از عقل...فقط دندونشو دارن
سایت زنونه نیس خانومی؛ عمومیه♥️ عضو هم نباشن میتونن تاپیکارو خاموش بخونن

عموميه ولى محيط كاملا زنونه ست عزيزم. حقيقت رو نميشه انكار كرد  

خوندنشون به خودشون مربوطه، بحث كسايى هست كه عضون و توي خيلي تاپيكاي بي ربط به اقايون قاطى خانوما نظر ميذارن 😊

مثالش من دكتر ميرم مرد هم توى سالن انتظار مطب دكتر هست ممكنه حرفاى خانوما رو هم بشنون ، ولى وقتى چند تا خانوم دارن صحبت ميكنن به خودشون اجازه نميدن بپرن وسط صحبتشون و خودشون رو قاطى كنن، مگه اينكه طرف مشكل داشته باشه 😉

وگرنه بحث آقايون با شخصيتى مثل جناب من و بقيه كه قبلا بودن و كارى به تاپيك هاى خانوما نداشتن جداست!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه دقت کنی تو حرم ها و امام زاده ها هم یه حاج اقا میاد بین خانوما تا مسیله هاشونو جواب بده..ر ...

جواب شما رو هم بالا دادم عزيزم. واقعا فرقش رو متوجه نميشين؟!  جايى كه به وجود كسى نياز هست فرق داره با جايى كه طرف صرفا واسه وقت گذرونى مياد!  

2728
می‌تونم خواهش کنم اون آیه و معنیش رو بگید؟ لطفا. سپاس‌گزارم😘

عزیزم گفتم بود.

یه ماهه پاک کردم بیو رو.

معنیش تو این مایه ها بود ک خدا بخشندس و ارامش دهنده

محتوای معنیش این بود

دقیق یادم نیس

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀