2733
2734

سلام عزیزام چند سالشه؟

نگران نباش درست میشه دختر منم تا دوسالگی پرانتزی بود بعد خوب خوب شد خداروشکر خودتو ناراحت نکن بقدری بدبود که همه بم میگفتن ولی خداروشکر درست شد دکتر گفت خودش تا دوسالگی خوب میشه بدون هیچ درمانی گفت بخاطر اینکه بریچ بوده داخل شکم به پاهاش فشارامده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

شاید دکتر بزرگش کرده دکتر چی بردی ؟دکتر اول برای من آزمایش نرمی استخوان نوشت  دادم هیچی نبود الحمدالله . بعد گفت نزدیک ۲۰ درصد بچه ها اینطوری میشن که تا دوالی ۴ سالگی خوب میشن هیچ کاری ام لازم نیست ...هرکی یچی میگفت می گفتن پاهاشو قنداق کن صاف بشه ولی دکتر تاکید داشت خود بخود خوب میشه 

شاید دکتر بزرگش کرده دکتر چی بردی ؟دکتر اول برای من آزمایش نرمی استخوان نوشت  دادم بعد گفت نزدی ...

خدا از دهنت بشنوه ایشالا دخمل منم خوب شه دکتر ارتوپد اطفال بردمش

برای ۱۸ماهه کفش نوشته!؟؟؟؟؟؟؟وااا ببرش یه دکتر دیگه عمولا تا پنجشالگی اصلا کفش نمیدن دخر منم همینجور بود دوتا متخصص بردم گفتن طبیعیه همه بچه ها تا سه چهار سالگی همین شکلیه پاهاشون فقط کتونی خوب پاش کن همین

امیری حسین و نعم الامیر

اره منم فوق تخصص ارتوپدی رفتم ....ان شاءالله چیز مهمی نیست من هروقت توی خیابون جای پارک بچه ای رو میبینم سریع دنبال مامانش میگردام بهش آرامش بدام چون خودم خیلی از حرف و نگاه آدما اذیت شدم می گفتن ببرش دکتر بچه رو روغن فلان بزن بجای روحیه هی چیز می گفتن انگار خودام نمیدونستم ولی واقعا بت میگم خودتو عذاب نده ان شاالله بحق صاحب الزمان هیچی نیست دوسالگی خوب خوب میشه.خیلی خوب درکت میکنم.

2706