2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترمن خیلی زود میزنه زیر گریه اصلا توقع نداره باصدای بلند باهاش حرف بزنن مادرشوهرم میگه نازنازیه

ایییش عین دختر من از اول همین بود . 🤔🤔

مثبت فکر کنید،اتفاقهای مثبت رخ میدهد...
2728

بچه تو این سن لجباز میشه.وسایل رو پرت میکنه.جیغ و داد میکنه.همه بچه ها اینجوری نیستن ولی بیشترشون هستن.مهارت هم بستگی داره به اینکه مهد میره یا نه تو اطراف بچه دیگه ای هست.از خونه زیاد بیرون میره یا نه که بستگی داره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

دقیق نگرفتم چی باید بگم😂

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

اخلاقاش خوبه راضی ام ازش اذیتم نمیکنه ،شعر حفظ میکنه جمع و تفریق تا 10حفظ اعداد فارسی تا 30انگلیسی تا 15

کار با قیچی،و یه سری کتاب های که برای دقت،تمرکز و هوش خوبه باهاش کار میکنم ،نقاشی

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

دختر من از داد جیغ نمیترسه اصلا مهدم نمیره فقط بلده تا ده بشماره با چندتا شعر و سوره و صلوات،لجبازه،زیاد حرف میزنه

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

من یه دختر چهارساله دارم ک عاشق نقاشیه و نقاشیهای خیلی خوشگلی هم میکشه از دو سال و نیم شروع کرد ب نقاشی ک حتی معلم زبانش بهم گفته ک حتما ببرمش کلاسهای نقاشی ولیییییییییی مغروره خیلی هم مغروره جدیدا هم لجباز شده وقتی من و اون تنهاییم خیلی خوبه ولی وقتی یکیو میبینه حتی شوهرم ازین رو ب اون رو میشه حتی اجازه نمیده من با کسی حرف بزنم 😞

دخترمن خیلی جیغ نمیکشه ولی گریه چرا خیلی میکنه خیییلی دست پاچلفتیه چیزمیز خیلی میریزه خودشو همش این ...

نه تا دردش نگیره گریه نمیکنه یا اینکه شدید دعواش کنم گریه کنه جیغ تو کارش نیست 

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔