2737
2734
عنوان

مامانا خواهش میکنم بیاین

58 بازدید | 7 پست

سلام دخترم هشت ماهشه دو روزه متوجه شدم که چشم راستش کمی انگار به سمت داخلتره.میترسم انحراف داشته باشه.انگار مردمک چشم راستش کمی وقتی نگاه می‌کنه بیشتر از اون یکی به سمت دماغشه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
طبیعیه

تو این سن؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اشکال نداره چیزی نیست آگخ هم باشه خیلی راحت تو این سن درمان میشه هیچ مشکلی نیست اصلا نترس مسئله ناراحت کننده ای نیست عزیزم ببرش چشم پزشک چیز خاصی نیست من دخترم خیلی اینجوری چشمش تازه الان 6 سالشه بردمش گفت انحراف نیست ماله مدل صورتشه

خیلی ناراحت شدم باید ببرم دکتر

2738