1147
44

کفتر کاکل به سر های های 

این خبر از من ببر وای وای

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1158

عشق و دلخوشی ینی سرت روشونم ... ینی لحظه های خوب عاشقوووونم 😍😍😍😍😍

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم!

بیا بریم تو ببین چ خبره اینا کمره یا شافنره 💃

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
8

من یه خونه ی تنگ و تاریکم کاش میشد بیای چرااااغم باشی

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

باتو پر شور و نشاطم

تو هیاهوی نگاتم

تو ی آواز قشنگی

من تو آهنگ صداتم

مث خنده رو لباتم

مث اشک رو گونه هاتم

تورو میبوسمو انگار

شاعر شعر چشاتم

آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
چه تفاهمی🤣

تفاهم داشتیم وقتی مد نبود😂

1103

یه آهنگ شمالی هست چند روزه فقط اونو گوش میدم .نوشتاریش رو بلد نیستم😁

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

دريا اولين عشق مرا بردي دنيا دم به دم مرا تو ازردي دريا سرنوشتم را به ياد اور دنيا سرگذشتم نكن باور من غريبي قصه پردازم تشنه در روياي پروازم گم شدم در غربت دريا بي يدا و بي هم اوازم

و خدایی که در این نزدیکیست  
1151