1147
44
عنوان

اعتقاد مادر شوهر 😐😂

812 بازدید | 104 پست

مادر شوهراااا معتقدن ک 

دختر شااااه پریون هم ک باشی 

تو بالاترین مقام علمی هم ک باشی 

دنیا هم رو سرت قسم بخوره و...

بازم مادر شوهرت معتقده ک پسرش خیلی حیف شده ...

کیا موافقن ؟؟؟؟

😂😐

میشه 👈لایکم👉نکنی 😐

والا مادرشوهر من که همچین اعتقادی نداره بارها هم از من تشکر کرده از اینکه به پسرش آرامش میدم و مراقبشم

فرزندم به زندگی من بیا تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

بلخره کم کسی نیست که پسسسسسسره پسسسسر

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1156

طبیعیه .مادرزن ها هم نظرشون همینه 

هرکس بچه خودشو به چشم مادری بی نظیر میبینه 

بیشتر مادرها عاشق بچه هاشون هستن و چشم عاشق عیب پوشه

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست

مادر شوهر شده سرگرمی تو تاپیکها   😞😞😞😞😞

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖💟خداجونم بابت هدیه ای که دادی ممنونم..ایشالله همتون حاجت روا بشین...از ته دلم دعا میکنم این حس زیبارو تجربه کنید..برای نی نی منم دعا کنید صحیح و سالم بدنیا بیاد..خداجونم شکرت 💟💖
1140
پسسسسسسر من که حیف شد واقعا    

یکی پسر تو حیف شد دوتا من😒

میری زیر بارون...دهنتو مثه کروکودیل باز میکنی یه چیکه آب بره تو دهنت ولی نمیره😐    حالا داری با یکی صحبت میکنی، یه تف کوچولو از تو دهنش میاد بیرون، صااااف میره تو لوزالمعدت😑😑
584

مادره دیگه

ای گروهی که ایمان آورده‌اید، هر که از شما از دین خود مُرتَد شود به زودی خدا قومی را که بسیار دوست دارد و آنها نیز خدا را دوست دارند و نسبت به مؤمنان سرافکنده و فروتن و به کافران سرافراز و مقتدرند (به نصرت اسلام) برانگیزد که در راه خدا جهاد کنند و (در راه دین) از نکوهش و ملامت احدی باک ندارند. این است فضل خدا، به هر که خواهد عطا کند و خدا را رحمت وسیع بی‌منتهاست و (به احوال همه) دانا است.54 مائده
لاک خوشکله    

وای اون لکه ی ننگو یادته هنوز😆😥

835