2726

يكى از دوستاى صميميم كه قبلا هم راجبش گفتم پدر و مادرش جدا شدن مادره كلا تو كار دوست پسر بود دختره فكر كنم از ٥-٦ تاش خبر داشت ولى همچين بدنامم نبود كسى به بدنامى نميشناختش همچين زياد ولى ميدونستن دوست پسر داره، دختره با من درد و دل ميكرد گريه ميكرد كه از آبروم ميترسم منم خيلى از مامانش عصبانى شدم، جورى بود كه گريه ميكرد كاش نميره ولى سالم برنگرده خونه خودم تا آخر عمر رو چشام ميذارمش ولش نميكنم ولى جورى برگرده كه نتونه ديگه كار اشتباه كنه من چيزى نميگفتم ولى تو دلم خيلى غصه ميخوردم

حالا شير دختر عزيزمون دوست پسرش خواسته بياد خاستگارى يك كلمه هم به مامانش نگفته اونا هم اومدن خونه باباش كه خيلى آدم دست و دل پاكيه و همه به خوبى ميشناسنش خلاصه الحمدلله به نتيجه مثبت رسيدن دختره هم شرط گذاشته عقد و ازدواج با هم و تا زمان عقد نميخوام كسى بفهمه كه اسمم بيوفته دهن كسى و اگه دور از جون وصلت سر نگرفت اسم روم باشه از مادرشم گفته كه جدا شدن و من زياد باش ارتباط خوبى ندارم

حالا فردا عقدشه (عروسى نميخواد بگيره) ميگه مامانم نميدونه ميترسم بياد اونجا دعوا راه بندازه اقوامشونو فرستاده خونه مامانش حواسش به مامانش باشه با اينكه وضع مامانش خوبه يه پاپاسى هم واسه ازدواجش نخواست و جهيزيشم كامله دلم ميخواست واسش ايستاده دست بزنم كه نذاشت زندگيش سر همچين چيزى بهم بخوره و خيلى براش استرس دارم 

نظراى مخالف ريپلاى نميشه خيلى اعصابم خورده 😐 

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا کی گفته هر کی مادره از آسمون افتاده.اصلا چرا خانمها روی بچه دار شدن و نشدن و اصلا بچه خواستن و نخواستن حساسیت نشون میدن.بابا یکی میخواد یکی نمیخواد.هر کدوم یه مسیری رو تو زندگی انتخاب میکنن.یکی هم کلا دوست نداره ازدواج کنه.آدم خوب معیارهای مشخصی داره به پدر مادر بودن و این چیزا هم نیست.و همچنین آفرین بر این دختر.

2728

وای به حال مادری که استرس واسه بچش درست کنه...و دست روی ابروی اون بذاره...من حال دل اون دختر را درک میکنم خدا کمکش کنه انشاللللللله....به نظرم باید به مادرش میگفت هرچی باشه گناه داره

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن

هر مادری اول دختر بوده . حالا دختر بد یا خوب . دخترای بد مادرای بدی میشن . مهر و عاطفه واسه بعضیا تعریف نشده حیف لیاقت مادری که خدا به این زن داد و این خانم قدرش رو ندونست . 

آفرین بر این دختر صد تا صلوات میفرستم واسه خوشبختیش 

هیچ