2410
2553
عنوان

توروخدا بیاین . نوزادم حالش خوب نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 38 پست
ولی برای دل درد و دل پیچه کولیکیز از همشون بهتره من خیلی مارک ها امتحان کردم پدی لاکت و کولیکیز یه ک ...

تا چندماه بچت کولیک داش؟

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
میگم ندادم بهش  اصلا

پ تبش برا چیه😕

ببین اگ فقط کلش داغع مشکلی ندارع ..

اگ کلا بدنش داغه ببرش ی دکتر دیگ .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها نگرانم برای تبش

اگ زیاد نیست .و بدنش ی حالت گرما دارع اشکال ندارع .

تا چندماه بچت کولیک داش؟

تا چهار ماه البته تا سه ماه شدیدتر بود رفته رفته بهتر میشه دمر بخوابونم پشتش رو ماساژ بده شکمش هم روی ناف رو در جهت عقربه های ساعت روزی یکبار شب ماساژ بدی بهتره

.....اگه بدنت خسته باشه شب زود میخوابی،ولی اگه روحت خسته باشه تا صبح نمیتونی بخوابی،شب هر کس به اندازه درداش میتونه طولانی باشه ......
2720
تا چهار ماه البته تا سه ماه شدیدتر بود رفته رفته بهتر میشه دمر بخوابونم پشتش رو ماساژ بده شکمش هم رو ...

باشه عزیزم مرسی ..منم دیگ رفته تو ۴ ماه😁ی ماه دیگ خوب میشه

باشه عزیزم مرسی ..منم دیگ رفته تو ۴ ماه😁ی ماه دیگ خوب میشه

انشالله 😘تنش سلامت باشه میگذره این دوران 

.....اگه بدنت خسته باشه شب زود میخوابی،ولی اگه روحت خسته باشه تا صبح نمیتونی بخوابی،شب هر کس به اندازه درداش میتونه طولانی باشه ......

عزیزم پسر منم اینجوری بود ۱ قاشق چایخوری ترنجبینو تو ته استکان اب جوشیده حل کن بده بخوره راحت پی پی میکنه 

برای خودتم درست کن بخور 

دکتر پسر منم گفت اگه شیر خوب بخوره، استفراغ جهنده نداشته باشه ، شکمش به اندازه قفسه سینش سفت نشده باشه، تبم نداشته باشه تا یکهفتم پی پی نکنه طبیعیه 

گفت موقع هایی ک اینجوری میشه ۲ بار در روز پدی لاکت بدم بش

من دور نافشم با روغن زیتون در جهت عقربه های ساعت ماساژ میدم 

گاهی که خیلی به خودش میپیچه یهگوش پاکن کودک به روغن زیتون میزنم حسابی ک چرب شد پشتشو چرب میکنم خیلی راحت تر پی پی میکنه

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
عزیزم پسر منم اینجوری بود ۱ قاشق چایخوری ترنجبینو تو ته استکان اب جوشیده حل کن بده بخوره راحت پی پی ...

اخه تب کرده 

بدنش گرمه خیلی 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2714
اخه تب کرده  بدنش گرمه خیلی

دماسنج بزار زیر بغلش ببین تبش چنده خوب 

مگه نمیگی دکتر گفته تب نداره

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️