2726
عنوان

توروخدا بیاین . نوزادم حالش خوب نیس

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگر زور میزنه کولیک داره بیحالیشم بخاطر اهورا نی نی هست کمی خواب آوره یبوستش هم انشالله با پدی لاک ...

هنوز اهورا نی نی رو ندادم بهش 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
تجربه داشتی؟؟ منم پسرم چن ۵ روزی یه بار دسشویی میکنه . پدی بگیرم خوب میشه؟؟

پدی لاکت عالی من هم برا یبوست دادم هم اسهال پدی لاکت موادی داره که کلا باکتری های روده رو نرمال میکنه هر روز صبح پنج قطره کلا کولیک بچه رو هم خیلی کم میکنه

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
2728
تقریبا دمای بدنش یکنواخت گرمه  البته دکتر دست زد بهش گفت ن خانوم تب نداره  دکترشم دکت ...

منم پسرم ماهایه اول بدنش گرم بود .در حدی ک شیر ک بهش میدادم بیش از حد عرق میکردم ‌.

تب نیست نگران نباش .

زور زدناشم بخاطر دل درده😣

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
پدی لاکت عالی من هم برا یبوست دادم هم اسهال پدی لاکت موادی داره که کلا باکتری های روده رو نرمال میکن ...

ممنون .

قیمتش ۴۰ تومنه؟؟؟

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
عزیزم تبش برای خوب کارنکردنه شکمشه.. باعث میشه دمای بدن بره بالا..خودت ملین بخور..تا رو شیرت اثرکنه ...

مطمعنی تبش بخاطر شکمشه؟ 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

ولی برای دل درد و دل پیچه کولیکیز از همشون بهتره من خیلی مارک ها امتحان کردم پدی لاکت و کولیکیز یه کوچولو نسبت به بقیه گرون هستن ولی دیگه راحت میشه نی نی

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
منم پسرم ماهایه اول بدنش گرم بود .در حدی ک شیر ک بهش میدادم بیش از حد عرق میکردم ‌. تب نیست نگ ...

ن عرق نکرده 

خیلی بی حاله

ممنون . قیمتش ۴۰ تومنه؟؟؟

بله کولیکیز هم فکر کنم ۲۰تومن گرفتم

عزیزم اگه بچه شیر میدی خودت ملین و سبزیجات تازه استفاده کن .

مواظب تب بچه هم باش بقیش طبیعی هست دارو هم که دکتر داده نگران نباش 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
ن عرق نکرده  خیلی بی حاله

خو بخاطر اهورا نی نیه دوستمون ک گفت .اهورا نی نی خواب اوره ..ندی بهش بهتره😐

هنوز اهورا نی نی رو ندادم بهش 

عموما نی نی ها اوایل تولد خواب آلودن

دختر من همش خواب بود

ویتامین آد رو حتما بهش بده

پدی لاکت رو هم بده

تبش رو حواست باشه در واقع اصلا نباید تب داشته باشه اگر دکتر معاینه اش کرده تب نداره دیگه

دختر من همیشه کف دستاش گرمه طبیعتش اینجوریه

marzi24 معلق 😐😐😐😐
خو بخاطر اهورا نی نیه دوستمون ک گفت .اهورا نی نی خواب اوره ..ندی بهش بهتره😐

میگم ندادم بهش 

اصلا 

2706