2726
عنوان

توروخدا بیاین . نوزادم حالش خوب نیس

368 بازدید | 38 پست

بچه ها 

نوزاد ۲۹ روزه دارم 

ناله میکنه و زور میزنه الان یه کم تبم کرده

دو روز پیش مامانم عوضش ک میکرد گفت دستشویش سفت بوده 

خیلی بی حاله و بی رمق 

ولی سینه میگیره شیر میخوره . 

صبح بردم دکتر . گفت نه چیزیش نیس پدی لاکت و اهورا نی نی و سایمیتیکون داد

گفت دیگه از این دکتر ب اون دکتر نکنش اینجاها مریض زیاده ممکنه واقعا مریض بشه الکی الکی 

نگرانم کسی اینجوری بوده؟

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یبوس میشه؟

حتما کولیکه دیگ .

تبش برا چیه ؟؟؟

اگ سرش داغه ویتامین آ.د رو حتما بده .

اگ بدنش و دست و پاش داغ نیست فقط کلش داغه ویتامینو بده خوب میشه .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

اگر زور میزنه کولیک داره

بیحالیشم بخاطر اهورا نی نی هست کمی خواب آوره

یبوستش هم انشالله با پدی لاکت درمان میشه نگران نباش

فقط حواست خیلی خیلی زیادبه تبش باشه بالا نره

marzi24 معلق 😐😐😐😐

اینکه تب داره باید بیشتر بررسی بشه یعنی چی هیچیش نیست !عحب دکتریه پس تب از کجا اومده ؟

یه بخشیش طبیعیه ولی این تب کردنش کلا فازو عوض میکنه و طبیعی نیست ببرش یه دکتر دیگه تبشم باید بیاد پایین 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

دکتر گفته نگران نباش،ما که از دکتر با تجربه تر نیستم عزیز دلم

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
یبوس میشه؟ حتما کولیکه دیگ . تبش برا چیه ؟؟؟ اگ سرش داغه ویتامین آ.د رو حتما بده . اگ بدنش و دست ...

تقریبا دمای بدنش یکنواخت گرمه 

البته دکتر دست زد بهش گفت ن خانوم تب نداره 

دکترشم دکتر خیبلی خوبیه

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
پدی لاکت معرکه هستش دوسه روز بده کلا شکمش رو روال میفته 

تجربه داشتی؟؟

منم پسرم چن ۵ روزی یه بار دسشویی میکنه .

پدی بگیرم خوب میشه؟؟

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
2706