1735
1707
عنوان

عکس بازیگران مرد ایرانی اگر زن بودند.فان

| مشاهده متن کامل بحث + 2253 بازدید | 87 پست

چه نرم افزاریه؟ باحاله 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه مسائل روانپزشکی و روانشناسی هستم تو تاپیکتون صدا بزنید سوال بپرسید تو خصوصی یک ساعت مشاوره رایگان میگیری لااقل  اخرش یک تشکر کن 

کافه خوندنی، جایزه نقدی برای مطالعه و پاسخ به سوالات، 

هر ماه یک جایزه ۱ میلیون تومانی، ۲ جایزه پانصد هزارتومانی و ۱۵ جایزه دیگر، برای ورود اینجا کلیک کنید

فقط احسان علیخانی😁

رنگ موها بنفشه خواه😂

چرا زنها با توجه به خلقتشون تا سن خاصی بارور میشن ولی مردها تا وقتی که زنده ان؟!!!!! چرا فقط زنهاباید حامله بشن؟ چرا زنهاپریود میشن؟ چرا این دردها برای زنهاست و هزاران چرای دیگه!!!!!! اینهمه تبعیض در خلقت؟!!!!! بعضیا مونده برن بخاطر تفاوت در خلقت زن و مرد از خدا شکایت کنن   وقتشه کمپینه حمایت از حقوق مردهاشون هم تصویب بشه😕 چرا عادی نمیکنن که مردهاشون دامن بپوشن و میکاپ کنن و اپیلاسیون کنن و ناخن بکارن و ... چرا این کارها رو فقط زنها انجام میدن؟چرا زنها ریش و سبیل ندارن😜 چرا خدا عدالت رو رعایت نکرده؟!  خدایا هزارااااااان بار شکرت 
1758

این خدا بهش رحم کرده دختر نشده😂

چرا زنها با توجه به خلقتشون تا سن خاصی بارور میشن ولی مردها تا وقتی که زنده ان؟!!!!! چرا فقط زنهاباید حامله بشن؟ چرا زنهاپریود میشن؟ چرا این دردها برای زنهاست و هزاران چرای دیگه!!!!!! اینهمه تبعیض در خلقت؟!!!!! بعضیا مونده برن بخاطر تفاوت در خلقت زن و مرد از خدا شکایت کنن   وقتشه کمپینه حمایت از حقوق مردهاشون هم تصویب بشه😕 چرا عادی نمیکنن که مردهاشون دامن بپوشن و میکاپ کنن و اپیلاسیون کنن و ناخن بکارن و ... چرا این کارها رو فقط زنها انجام میدن؟چرا زنها ریش و سبیل ندارن😜 چرا خدا عدالت رو رعایت نکرده؟!  خدایا هزارااااااان بار شکرت 

خیابانی و امین حیایی خیلی قشنگ شدن😆

دیوونم کردی با این عکس😂

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
1760

وای جواد خیابانی چه جگری شده 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
1759
فقط احسان علیخانی😁

از بالا سمت راست به چپ هر ردیف اسمها رو میگی من چند تاشو نشناختم واقعا؟😶

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)

محمد رضا گلزار ک در شرایطی باشه خوشتیپه 

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1651