1177
44

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156

خخخ چه بانمک شدن

خداجونم میدونم دعاهامو بی جواب نمیذاری و دلمو شاد میکنی دلم خیلی روشنه که پسرمو شفا میدی میدونم به زودی امضامو تغییر میدم که خدا به پسرم نظر کرده و پسرم خوب شده خیلی دوستت دارم خداااااا😍😍😘😘😘😘 همون طوری که بهش نظر کردی و تشنجشو شفا دادی از طیف اتیسم خارجش کن یعنی میشه یه روز پسرم بهم بگه مامان و حرف بزنه                افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
1189

همه رو قبلا دیدم

میخوای خصوصیات یه ایرانی روشنفکر رو بدونی😎😎 کافیه یه حرف برخلاف نظرشون بگی، خشتکتو میکشن سرتون، عربده کنان از هیچ فحشی دریغ نمیکنن😂😂 از این به بعد خواستید به کسی فحش  بدید، به طرف بگید روشنفکر، مجموعه همه فحش هاست😷خدایا هزاااااااران بار شکرت😍😍😍

فقط علی صادقی😂

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1184

امیر جعفری همون تحفه ای ک هست می مونه 😩😩😩

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

بابک جهانبخش اگه دختر بود خیلی خوشگل تر بود

فقط 46 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🔖🚫🚫🚫🚫دوست گلم اگه بیشتر از یه ساعت در سایت بودم لطفا بهم تذکر بده🚫🚫🚫🚫                   با چشمات دنیا رو دیدم حتی من فردا رو دیدم توی قلب قطره بودن با تو من دریا رو دیدم🥀
1183