1177
44

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

خخخ چه بانمک شدن

خداجونم میدونم دعاهامو بی جواب نمیذاری و دلمو شاد میکنی دلم خیلی روشنه که پسرمو شفا میدی میدونم به زودی امضامو تغییر میدم که خدا به پسرم نظر کرده و پسرم خوب شده خیلی دوستت دارم خداااااا😍😍😘😘😘😘 همون طوری که بهش نظر کردی و تشنجشو شفا دادی از طیف اتیسم خارجش کن یعنی میشه یه روز پسرم بهم بگه مامان و حرف بزنه                افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
1194

همه رو قبلا دیدم

میخوای خصوصیات یه ایرانی روشنفکر رو بدونی😎😎 کافیه یه حرف برخلاف نظرشون بگی، خشتکتو میکشن سرتون، عربده کنان از هیچ فحشی دریغ نمیکنن😂😂 از این به بعد خواستید به کسی فحش  بدید، به طرف بگید روشنفکر، مجموعه همه فحش هاست😷خدایا هزاااااااران بار شکرت😍😍😍

فقط علی صادقی😂

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
1179

امیر جعفری همون تحفه ای ک هست می مونه 😩😩😩

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

بابک جهانبخش اگه دختر بود خیلی خوشگل تر بود

فقط 46 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🔖🚫🚫🚫🚫دوست گلم اگه بیشتر از یه ساعت در سایت بودم لطفا بهم تذکر بده🚫🚫🚫🚫                   با چشمات دنیا رو دیدم حتی من فردا رو دیدم توی قلب قطره بودن با تو من دریا رو دیدم🥀
1182