1177
44
عنوان

عکس بازیگران مرد ایرانی اگر زن بودند.فان

| مشاهده متن کامل بحث + 1436 بازدید | 87 پست

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

امیر جعفری شبیه باقی پول خیارشوره

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👼👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟  
1156
امیر جعفری شبیه باقی پول خیارشوره

😂😂😂👌

میخوای خصوصیات یه ایرانی روشنفکر رو بدونی😎😎 کافیه یه حرف برخلاف نظرشون بگی، خشتکتو میکشن سرتون، عربده کنان از هیچ فحشی دریغ نمیکنن😂😂 از این به بعد خواستید به کسی فحش  بدید، به طرف بگید روشنفکر، مجموعه همه فحش هاست😷خدایا هزاااااااران بار شکرت😍😍😍
1189
😂😂😂👌

اینجایی رفیق😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👼👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟  
اینجایی رفیق😂😂😂

😂😍

میخوای خصوصیات یه ایرانی روشنفکر رو بدونی😎😎 کافیه یه حرف برخلاف نظرشون بگی، خشتکتو میکشن سرتون، عربده کنان از هیچ فحشی دریغ نمیکنن😂😂 از این به بعد خواستید به کسی فحش  بدید، به طرف بگید روشنفکر، مجموعه همه فحش هاست😷خدایا هزاااااااران بار شکرت😍😍😍

امین حیایی چون تو بعضی فیلما ادای زنارو درآورده انگار هیچ تغییری نکرده 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

کدوم بیکاری نشسته اینا رو با فتوشاپ درست کرده😂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
1179
😂😍

😆💋😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط امین حیائی خیلی قشنگ شده، شبیه پسرش درستش کردن

امیر جعفری تو دلبرو 😂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
1178